mgr Agnieszka Nowogrodzkamgr Agnieszka Nowogrodzka - zdjęcie profilowe

mgr Agnieszka Nowogrodzka

Psycholog, Psychoterapeuta

Polecam gorąco, bardzo pomogła mojej córce w okresie dojrzewania ( kłopoty z akceptacją, zaburzenia odżywiania, problemy z nauką). Pomimo oporów córki przed wizytą u psychologa dotarła do niej i przeprowadziła przez ten trudny czas całą naszą rodzinę. Dziś córka jest pewna siebie, asertywna i radzi sobie sama z większością problemów. Najlepsza inwestycja jaką poczyniłam ;)

dzieki wykonanej pod jej kierownictwem pracy, pacjent stopniowo radzi sobie ze swoimi problemami

Bardzo polecam panią Agnieszkę. Jest miłą, sympatyczną, wyrozumiałą i co najważniejsze bardzo dobrą psycholog. Wysłuchała, doradziła i bardzo mi pomogła. Dzięki niej żyję pełnią życia. Naprawdę polecam. Pozdrawiam panJacek

panJacek