lek. dent. Agnieszka Odzioba

Bardzo profesjonalna Pani doktor z dużym doświadczenie i wiedzą. Chodzimy z całą rodziną od kilkunastu lat. Tworzy miłą atmosfere i dba o komfort pacjenta. Leczenie zębów nigy nie było tak przyjemne!

Bylem stałym klientem, lecz w tym gabinecie poniosłem więcej strat jak zysków. Uszkodzone zęby, że o dziąsłach nie wspomnę, duże niezdecydowanie podczas leczenia brak jednoznacznej decyzji. Na temat ceny też mógłbym wiele napisać. Gdy nie udało się skończyć jednego zęba bo już ktoś zaglądał z poczekalni wizyta się kończyła. Na następnej wizycie ząb był kończony i oczywiście płatność była dwa razy tak jak za dwa zęby.

Największy minus to problem z dodzwonieniem się do Pani stomatolog i brak możliwość przełożenia wizyty telefonicznie , po za tym strasznie drogo i leczenie rozciągnięte w czasie,3 wizyty na kanałówkę i wypełnienie, przesada

cierpliwa, dokładna, zawsze wytłumaczy. stara się za wszelka cenę "ratować" zniszczone zęby, a nie od razu wyrywać. nie patrzy na czas jaki poświęca pacjentowi-co się chwali. a ceny nie są wygórowane. leczę się u rożnych lekarzy i wydaje mi się ze porównywalne. lekarz godny polecenia

Może trafiłam na zły dzień Pani Agnieszki? Mimo że była to prywatna wizyta czułam się chłodno potraktowana.

Mocno przesadzone ceny, brak rtg, niezdecydowanie co do sposobu leczenia, naciąganie na usuwanie kamienia i piaskowanie już na 1 wizycie

Polecam panią Agnieszkę zdecydowanie. Zarówno dzieciom jak i dorosłym. Miła, spokojna, cierpliwa i bardzo dokładna osoba. Pełen profesjonalizm. Moja córcia choć ma opory przed dentystą, ma zaufanie do p. Agnieszki i darzy ją dużą sympatią. Szczerze polecam !

Wspaniały lekarz, bardzo dokładna i cierpliwa

Wspaniały lekarz, bardzo dokładna i cierpliwa

A gdzie ta Pani przyjmuje, jakiś kontakt. Prosił bym o stronę internetowa lub telefon.

polecam p. Agnieszke. w swoja prace wklada wiele wysilku i trudu. na prawde godny polecenia stomatolog.