mgr Agnieszka Omasta

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Fantastyczna osoba o doskonałym podejściu do dziecka . Już po pierwszej wizycie byliśmy zadowoleni . Polecamy Panią Agnieszkę .

Polecam bardzo p.Agnieszke Omasta bardzo dobry specjalista naprawdę zna się na tym co robi bardzo fachowe podejście miła i przyjemna w kontaktach pani doktor łapie bardzo szybko świetny kontakt z dziećmi.Moje dzieci p.Doktor wprost uwielbiają i dodam że za pomocą p.Agnieszki nasze problemy z nauka są łatwiejsze do przejścia.Dziekujemy😘pozdrawiamy J.K.R😘

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam ,wspaniałe podejście do dziecka ,okazuje dużo ciepła jest cierpliwa . Rzadko niestety spotyka się takich ludzi.Godna polecenia.

Pani Agnieszka jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, ma ogromną cierpliwość do dzieci. Jeździłam z synem do kilku logopedów bez rezultatu, może dlatego że syn nie chciał współpracować...U Pani Agnieszki wykonuje wszystko, efekty są zaskakująco szybko, polecam jako specjalistę dziecięcego.

Zdecydowanie godna polecenia, wspaniałe efekty pracy z dzieckiem, a poza tym nie trzeba jeździć do Krakowa i przepłacać!

polecam, bardzo dobry specjalista, ma podejście do dzieci, efekty są zaskakująco szybko. Dużo ćwiczeń kontynuowane/zadane jest do domu, ale warto :-)

polecam mila uprzejma ma podejscie do dzieci co przynosi owocne skutki jej pracy