lekarz Agnieszka Papierniak

Polecam serdecznie i daje najwyższą możliwą ocenę. Byłem na wizycie 16.06.2023 i jestem bardzo zadowolony z podejścia do pacjenta pani doktor, jestem przed operacją laserową i czytając opinie tutaj ludzi jestem spokojniejszy że będzie dobrze. Tak jak wspomniałem ocenę ogólną daję najwyższą z możliwych bo pani doktor w pełni na to zasługuję. Polecam wszystkim którzy są przed decyzją wizyty i zabiegu

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła z moim tzw. „suchym okiem”. W trakcie wizyty widząc moje niezadowolenie z noszenia okularów zaczęłyśmy rozmawiać o operacji laserowej usuwania wady. Na początku z powodu strachu nie chciałam się jej poddać. Potem gdy wgłębiałam się w temat, okazało się, że kilku moich znajomych jest po tej operacji i są bardzo zadowoleni! Jednego z nich operowała także Pani Doktor. Tak więc postanowiłam poddać się zabiegowi. Miałam wady -3,75 i -3,25. Zabieg trwał krótko, bo ok.20-30 min z przygotowaniem. Przeprowadzony był w super atmosferze, Pani Doktor tłumaczyła każdy kolejny krok i to naprawdę bardzo uspokaja pacjenta. Zabieg był praktycznie bezbolesny. Myślę, że chyba najgorsza jest świadomość tego, że ktoś coś robi w Twoim oku niż jakiekolwiek dyskomfort (bólu jako tako nie ma) 🤭 Chyba najpiękniejszym odczuciem było to, że zaraz po podniesieniu się z łóżka widziałam zegar na ścianie ze wszystkimi wskazówkami, a wchodząc na sale bez okularów nie powiedziałabym do końca, że jest to w ogóle zegar ! Pani Doktor uprzedziła mnie jednak, że teraz ten efekt może się pogarszać, a potem wraz z gojeniem się oka znów poprawiać. I tak właśnie było.
Pierwsze 3 dni po zabiegu miały być najgorsze, choć ja nie wspominam ich bardzo źle. Po przeczytaniu wielu opini spodziewałam się koszmarnego bólu i cierpienia. Pani Doktor przepisuje tabletki przeciwbólowe i nasenne więc ja przeszłam to naprawdę ok. Najgorszy dla mnie był światłowstręt. Ale wydaje mi się, że dla takiego efektu jak jest teraz warto wycierpieć. Są to tylko 3 dni w stosunku do reszty życia!!! ❤️
Aktualnie jestem prawie 5 mc po zabiegu, widzę już praktycznie bezproblemowo w dal. Pełne efekty zabiegu mają być widoczne po 6mc, ale jak wiadomo każdy jest inny. Ja jestem zadowolona z tego efektu jaki mam, bo wcześniej nie widziałam nic bez soczewek czy okularów... Aktualnie wada jest wyzerowana ❤️Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakim znam i przede wszystkim dobrym człowiekiem. Po zabiegu pozostaje „pod telefonem” i odpowiada na każde pytanie. Wszystko przebiegało tak jak zostałam wcześniej poinformowana, więc nie zaskoczyło mnie nic. Wzrok z każdym dniem się poprawiał i wszystko goiło się jak należy.
Ja z czystym sercem POLECAM ten zabieg, najlepiej u dr Agnieszki Papierniak ❤️ Mimo ogromnego strachu wtedy, teraz zrobiłabym to samo. Pani Doktor to ciągle uśmiechnięta profesjonalistka i naprawdę przy niej zapomina się o całym strachu! 🥰
Pani Doktor jeszcze raz dziękuję ❤️❤️❤️❤️

Miałam Przyjemność i Ogromny Zaszczyt poznać Zacną Panią Doktor Agnieszkę Papierniak Pani Doktor jest Fachowcem Wysokiej Klasy oraz Kultury Osobistej.Pani Doktor Jest Bardzo Dobrym Człowiekiem podchodzącym do każdego pacjenta z wielką uwagą i troską.Pani Doktor podjęła się bardzo skomplikowanej operacji czego powodem była odwarstwiona siatkówka w jednym widzącym oku .Pani Doktor to Lekarz z powołania Bardzo skrupulatnie Podchodzi do problemu,w 100%Poświęca czas pacjentowi.Pani Doktor Jest Bardzo kompetentna,Życzliwa zaangażowana w proces leczenia,Pani Doktor bez zarzutu dobiera Środki farmakologiczne do każdego przypadku.Pani Doktor Agnieszka Papierniak respektuje kartę praw pacjenta.Dziękuje za Wszystko.Pani Doktor.pacjentka Dorota Żaczek ze Zgierza.

Pani dr jest super, nie tylko, jako lekarza, ale też jako człowiek bardzo mi się podoba jej podejście do pacjentów, jest miła, życzliwa, chętnie odpowiada na zadane pytania. Z czystym sumieniem mogę panią dr Papierniak polecać.