lekarz Agnieszka Papierniak

Okulista

Miałam Przyjemność i Ogromny Zaszczyt poznać Zacną Panią Doktor Agnieszkę Papierniak Pani Doktor jest Fachowcem Wysokiej Klasy oraz Kultury Osobistej.Pani Doktor Jest Bardzo Dobrym Człowiekiem podchodzącym do każdego pacjenta z wielką uwagą i troską.Pani Doktor podjęła się bardzo skomplikowanej operacji czego powodem była odwarstwiona siatkówka w jednym widzącym oku .Pani Doktor to Lekarz z powołania Bardzo skrupulatnie Podchodzi do problemu,w 100%Poświęca czas pacjentowi.Pani Doktor Jest Bardzo kompetentna,Życzliwa zaangażowana w proces leczenia,Pani Doktor bez zarzutu dobiera Środki farmakologiczne do każdego przypadku.Pani Doktor Agnieszka Papierniak respektuje kartę praw pacjenta.Dziękuje za Wszystko.Pani Doktor.pacjentka Dorota Żaczek ze Zgierza.

Pani dr jest super, nie tylko, jako lekarza, ale też jako człowiek bardzo mi się podoba jej podejście do pacjentów, jest miła, życzliwa, chętnie odpowiada na zadane pytania. Z czystym sumieniem mogę panią dr Papierniak polecać.