dr n. med. Agnieszka Pasternak

Dermatolog, Medycyna estetyczna, Wenerolog

Dr n. med. Agnieszka Pasternak jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego , który ukończyła z wyróżnieniem. W 2004 roku obroniła pracę doktorska, a w 2005 uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologia-wenerologia.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice dermatologii, w poradniach dermatologicznych oraz gabinecie prywatnym. Uczestniczyła w wielu kursach , szkoleniach i sympozjach z dziedziny diagnozowania i leczenia chorób skóry, włosów, paznokci, dermatol...

Pani dermatolog Markowska ma chyba mikroskop w oczach bo bez żadnego badania tylko "na oko" stwierdziła że mam łuszczyce... A po konsultacji z innym dermatologiem okazało się że mam uczulenie na nikiel...dziwne...Stanowczo odradzam!!!

Pani Doktor Agnieszka Markowska jest wybitnym specjalistą, który potrafi słuchać, wyciągać odpowiednie wnioski czego skutkiem jest pomoc Pacjentowi w chorobie. Gdy istnieje współpraca pomiędzy Panią Doktor a Pacjentem, tzn. jeżeli Pacjent słucha i stosuje się do zaleceń Pani Doktor, leczenie jest skuteczne. Oprócz bycia wybitnym Lekarzem, Pani Doktor jest bardzo dobrym Człowiekiem. To połączenie wyróżnia Panią Doktor spośród wielu innych Lekarzy, dając jej przez to ogromną przewagę i wyróżnienie.

Pani Doktor Agnieszka Markowska jest wybitnym specjalistą, który potrafi słuchać, wyciągać odpowiednie wnioski czego skutkiem jest pomoc Pacjentowi w chorobie. Gdy istnieje współpraca między Panią Doktor a Pacjentem, tzn. jeżeli Pacjent słucha i stosuje się do zaleceń Pani Doktor, leczenie jest skuteczne. Oprócz bycia wybitnym Lekarzem, Pani Doktor jest bardzo dobrym Człowiekiem. To połączenie wyróżnia Panią Doktor spośród wielu innych Lekarzy, dając jej przez to ogromną przewagę i wyróżnienie.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednią panią że ten lekarz jest godny polecenia. Również leczę tam dziecko i jestem bardzo zadowolona. Natomiast nie zgadzam się z tą panią która napisała ze ma za mało czasu dla pacjentów. Za pierwszym razem siedziałam w gabinecie chyba 40 minut bo okazało się że dziecko było źle leczone bo nie wiedzieliśmy wszystkiego o tej chorobie.Choroba okazała się poważna ale wreszcie diagnoza okazała się trafiona i leczenie też. Najważniejsze że córeczce to bardzo pomogło. Natomiast ponieważ "siedziałam zbyt długo" w gabinecie naraziłam się tylko na złe uwagi ze strony pacjentów w poczekalni bo kolejka była długa. Dlatego teraz do pani doktor chodzę z dzieckiem prywatnie i jeszcze raz powtórzę jestem bardzo zadowolona choć jeśli pofolgujemy z dietą u córeczki pani doktor potrafi nakrzyczeć:|

Byłam z dzieckiem na wizycie, póki co jestem pozytywnie zaskoczona. Wcześniej byłam u dwóch innych dermatologów i niestety nie trafiali z diagnozą. Polecam jak najbardziej, bardzo dobre podejście do dziecka.

Bardzo dobry specjalista i najlepszy lekarz jakiego znam. Pracuję na stałe poza Polską i mam dostęp do naprawdę świetnej opieki zdrowotnej, którą gwarantuje mi moja firma. Mimo to skórę leczę tylko u dr Markowskiej. Niestety moja choroba jest przewlekła i jak dotąd nie jest możliwe całkowite wyleczenie. Jednak od czasu, kiedy podczas pobytów w Polsce korzystam z leczenia u Pani doktor stan mojej skóry bardzo się poprawił. Przez 1,5 roku zdziałała dużo więcej niż inni dermatolodzy przez 40 lat.

Pani doktor poświęca zdecydowanie za mało czasu pacjentom

Pani doktor poświęca zdecydowanie za mało czasu pacjentom

pacjentka Ewelina Stefańska Police. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem godnym najwyższego szacunku za serce, które wkłada w swoją prace pamagając skutecznie pacjentom w pokonywaniu chorób.

wkłada w swoją prace pamagając skutecznie pacjentom w pokonywaniu chorób.

Polecam. Prawdziwy dr House od skóry! Od 2 lat roku chorowałem na dziwne wysypki na skórze. Byłem u kilku dermatologów. Mówili ,że to łuszczyca ale leki nie działały. Wczesniej nie miałem problemów ze skórą. Dopiero doktor Markowska zwróciła uwagę na leki które biorę na nadciśnienie. Po zamianie leków i lekach Pani doktor wszystko ustapiło. Od 6 miesięcy jestem zdrowy.

Wybitny lekarz specjalista. Bardzo dobry i życzliwy człowiek. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Mieszkam w Policach. Na pierwszej wizycie byłam w prywatnym gabinecie Pani Doktor w Szczecinie, gdy dowiedziała sie że mieszkam powiedziała bym przychodziła do przychodni Medika w Policach, ponieważ chciałaby mnie jak najczęściej widzieć i obserwować jak działają leki. Mogę liczyć na pomoc i fachową poradę Pani Doktor w każdym momencie. Doktor Markowska jest bardzo odpowiedzialną osobą. Najważniejsze jest dla niej dobro pacjenta. Szczerze polecam