lek. dent. Agnieszka Paulina Czapińska

2,6
2,7
2,4
2,4

Jedna z najgorszych lekarzy dentystów jakie spotkałam, jest bardzo chamska i wogóle nie tłumaczy procesu leczenia. Byłam raz i już nigdy nie zawitam.

Leczenie kanałowe 1 zęba po 3 wizytach 600 zł, w tym na każdej wizycie zdjęcie po 35 zł nie wiem po co, uważam że bardzo, bardzo drogo, nie spodziewałam się takiego rachunku.

Pani doktor "leczyła" mi kompleksowo całą szczękę (wiele ubytków). Skończyło się na tym, że teraz mam wszystkie przestrzenie pomiędzy zębami do naprawy, bo leczona była tylko powierzchnia górna zęba. Morze kasy poszło, a zęby trzeba otwierać na nowo. Rozwierca niepotrzebnie zęby z mikroubytkiem tylko żeby skasować za leczenie. Nie polecam, kobieta miła i do rany przyłóż, ale bardzo pazerna - dobro pacjenta i jego kieszeń na drugim planie.

Zupelny brak kompetencji.Pazerna na pieniadze to prawda. Razem z Suchym tworza doskonaly duet naciagaczy i sciemniaczy.W koncu Paulinka trafila na starewgo wyge.Zdecydowanie nie polecam.

NIEKOMPETENTNA, arogancka,pazerna.Nie ma specjalizacji z ortodoncji a robi aparaty.Zdecydowanie nie polecam!

najlepszy stomatolog jaki może być nie ma sobie równych, ciepła, miła i serdeczna kobieta zresztą cała klinika Pani Doktor jest najlepszą w Świebodzinie troskliwa opieka o pacjenta

najlepszy stomatolog jaki może być
nie ma sobie równych, ciepła, miła i serdeczna kobieta
zresztą cała klinika Pani Doktor jest najlepszą w Świebodzinie
troskliwa opieka o pacjenta

BARDZO UPRZEJMA ,SPOKOJNA PANI STOMATOLOG MA PODEJŚCIE DO PACJENTÓW MAŁYCH I DUŻYCH,WSPANIALE WSZYSTKO TŁUMACZY.POLECAM WSZYSTKIM WIĘCEJ TAKICH STOMATOLOGÓW!!!