lekarz Agnieszka Pawłowska

Neurolog

Wizyta kilkuminutowa. Nie było wywiadu, ani zleconych badań by znaleźć przyczynę dolegliwości. Dostałam lek by go brać i hamować objawy. Poszłam gdzieś indziej - wywiad "jak boli, gdzie, kiedy", badanie na kozetce, skierowanie na rezonans.

Nie polecam! Pani doktor nawet nie spojrzała na obraz badania TK głowy. Dla niej wiążący był tylko opis radiologa. Niestety, ale opis radiologa jest dla pacjentów, nie dla lekarzy specjalistów. Z doświadczenia wiem, że niejednokrotnie radiolog nie widzi wielu rzeczy na opisywanych materiałach. To lekarz jest od weryfikacji obrazu badania (TK, RM, RMI). Dlatego nie polecam Pani Pawłowskiej. Zmagam się z uporczywymi bólami głowy. Z uwagi na sposób potraktowania mnie przez Panią Pawłowską zmuszony jestem do zmiany lekarza neurologa. Choć patrząc na podejście do mojego przypadku, to trudno Panią Pawłowską nazwać lekarzem. Dodam jeszcze, że była to wizyta prywatna, w ramach abonamentu opłacanego w firmie.

Polecam, bardzo miła Pani Doktor, czułam się w gabinecie komfortowo, nie mam uwag <3 _________________

_________________

Nie polecam tej Pani doktor. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Napewno tam prędko nie wrócę

Nie mogę uwierzyć w to, ze można tak traktować pacjentów.PANI anulowała moją wizytę po spóźnieniu sie pol godziny nie chciała mnie przyjąć. Mimo, ze pare razy nie było problemu abym weszła pol godziny a nawet więcej WCZESNIEJ

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opini na temat Pani doktor Pawłowskiej. Mnie swoim zachowaniem nie urzekła, a wręcz zniechęciła tak, ze zmieniłam lekarza

Pani doktor strasznie nieuprzejma. Pol godziny spóźnienia i anulowała moją wizytę z systemu mimo, ze prosiłam tylko o leki i nikogo w kolejce po mnie nie było:) Nie polecam tej Pani doktor, niemiła i nieprzejma. W Megamedzie w Bełchatowie znajduje się jeszcze jedna Pani neurolog, która jest przemiła, radzę sie kierować do niej, a nie do PANI pawlowskiej. Skarga została zgłoszona.

Bardzo dobra Pani doktor!!! Lekarz anioł 🥰 Miła i serdeczna Pani!!! Takich lekarzy to brakuję. Idealny neurolog kierujący się dobrem pacjenta!!!

Serdecznie polecam! Bardzo miła i pomocna Pani doktor. Wysłuchała mnie do konca. Cudowna osoba naprawde polecam

Nie wiem skąd te pozytywne opinie.Ironiczna, diagnoza nietrafna. Nonszalacja, z jaką wykonuje swoje obowiązki zdumiewająca. Odsyła z jednego szpitala do drugiego tłumacząc się brakiem miejsc, jakby cierpiącego interesowała organizacja szpitala.Najlepiej zbyć pacjenta i pozbyć się problemu.