lek. dent. Agnieszka Pęksa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niedawno na moim osiedlu pojawił się nowy gabinet stomatologiczny Helpdent. Postanowiłem zawitać na wizytę. Jestem oczarowany zaangażowaniem i profesjonalizmem Pani doktor. Leczenie przebiegało bardzo sprawie i bezboleśnie. Gabinet wspaniale wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, czyściutko. Przystępne ceny. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego lekarza!!

Pani doktor Agnieszka jest przeuroczą osoba co do której mam pełne zaufanie. Cieszę się, że powróciła po przerwie macierzyńskiej do pracy. Ostatni odwiedziłam Panią doktor z córką która miała poważny problem z zębem. Poprzedni stomatolog nie widział możliwości ratowania zęba - kazał usunąć. Na szczęście okazało się , że moja Pani doktor wróciła do pracy i uratowała córce ząbek. Pełen profesjonalizm połączony z niesamowitym urokiem osobistym i ciągłym uśmiechem na twarzy!