lekarz Agnieszka Pelczarska - Jamroga

Bardzo polecam Panią Doktor, wykazała sie dużą empatią w kontakcie z pacjentem, szczegółowo wyjaśniła sposób leczenia.

Osoba bardzo kompetentna i godna polecenia. Stanowcza i konkretna w podejsciu do pacjenta. Mojej mamie bardzo pomogła. wiadomo ze są to chroby nieuleczlane ale mama godnie funkcjonuje i ja odzyskalismy.

Bardzo nieuprzejma kobieta, brak jej empatii. Więdzę psychiatryczną może ma, ale podejścia do tłumaczenia stanu psychicznego na bardzo słabym poziomie. Nie rozumie cierpienia rodziny i nie potrafi dawać nadziei.

Kompetentna i uprzejma. Poświęca czas pacjentowi i trafnie prowadzi leczenie. Przeciwieństwo dzisiejszej służby zdrowia. Stanowczo polecam.