lekarz Agnieszka Pietrzykowska

Udało mi się trafić do Pani Doktor z polecenia mojej siostry, obawy były, jak to pierwszy raz facet po 50ce idzie, żeby zrobić coś dla Siebie...trochę nieśmiało, trochę mało konkretnie,sam nie wiem co dokładnie chcę i tutaj na szczęście wszystko zagrało od samego początku do samego końca.....pełna profesjonalizmu, dyskrecji, poczucia estetyki i talentu Pani Doktor, pokierowała mną, mogę polecić każdemu kto ceni sobie Empatię drugiej osoby, chciałby, aby lekarz był skuteczny, a zabiegi nie powodowały dodatkowego stresu, to napewno nie będzie zawiedziony.

Pani Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta, wszystko spokojnie tłumaczy, na efekty nie trzeba długo czekać po trzech zabiegach lat mi trochę ubyło, nawet żona w domu bardziej zaczęła zabiegać o moją uwagę. Naprawdę polecam!

Świetna Doktor, efekty naturalne, prawdziwy specjalista anti aging, rezultaty niesamowite!!!! Początkowo byłam sceptyczna bo na efekt woow trzeba moment poczekać ale warto!!!!!!!!! Dzień po dniu młodsza skóra, czysta, jędrna, a owal twarzy boski!! Nic nie wisi, wszystkona miejscu chociaż już dawno nie było!!! POLECAM !! FENOMENALNIE NATURALNIE KWINTESENCJA MŁODOŚCI

Lekarz z powołania, wiedza, umiejętności z Medycyny antiaging, osoba godna najwyższego polecenia. Od 2 lat uczęszczam systematycznie na zabiegi na twarz i wyglądam pięknie i młodo, w porównaniu do innych Pań, które wyglądają karykaturalnie po korzystaniu z zabiegów Medycyny Estetycznej. Ocena 100%

Ocena 100%

Rewelacyjna! Jestem pacjentką od paru lat, efektu olśniewające. Warto zaufać Pani doktor i oddać się w Jej profesjonalne ręce. Naturalna buzia, bez efektu maski a wszystko naprawione, odmłodzone, zregenerowane! BARDZO polecam!!!

Rewelacyjna!

Pani Doktor jest bez wątpienia mistrzem w swoim fachu. Nie tylko doskonale wie, co robi, ale także potrafi świetnie doradzić. Co bardzo ważne - efekty pracy Pani Doktor wyglądają super naturalnie, co bez wątpienia jest dodatkowym atutem.

Gorąco polecam . Jest super bo pełen profesjonalizm i super ekspertyza. Polecam i zachęcam bo na prawdę warto ...

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejscie do pacjenta. Jestem klientka od 9 lat-zawsze w "ciemno" mogę oddac sie w sprawne ręce pani doktor. Lekarz z powołania,z pasją - kobieta o wielkiej empatii.

Agnieszka is a highly competent Doctor. Not only do I walk out of the Swissmedica looking younger every time , but I am also highly impressed with the competence and great atmosphere provided by the Doctor and her staff. This is my go to place whenever I am in Warsaw, hence I praise and recommend it with a 5 Star + every time! The treatments I have received are complemented and I encourage everyone to make an appointment here! Love it!

Rozsądne podejście, ostrożne, dzięki temu nie ma efektu straszenia ludzi swoim wyglądem. Przeciwnie, wszyscy podziwiają, jak wyglądam i nie mogą się nadziwić. Nie wiedzą co a zwłaszcza czy robiłam, bo efekt jest naturalny, tzn. zjawiskowy.