Agnieszka Pilaszek

Położna

Zdecydowanie mogę polecić panie Agnieszkę osobam którym zależy na szybkim i przyjemnym (o ile to możliwe ) porodzie! Bardzo kompetentna i konkretna położna :) rodziłam w Marcu 2020

Nasz poród był długi i skomplikowany myślę, że gdyby nie ogromne kompetencje Pani Agnieszki było by znacznie gorzej. Od położnej oczekiwałam wsparcia,doświadczenia i rzetelności tu wszystko otrzymaliśmy od P.Agnieszki. Podczas porodu otrzymałam z mężem mnóstwo podpory i wskazówek. Dla mnie to było bardzo istotne ze względu na pierwszy poród. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszko i zapewne do zobaczenia przy następnym maluchu.

Nie polecam absolutnie, proszę uwazac na tą kobietę. Mój poród był okropny, dziecko urodziło się niedotlenione z krwiakiem poporodowym. Polozna mimo komplikacji nie wezwała lekarza dyżurującego, dziecko wręcz wypychała naciskała na brzuch - sprawę zglosze do fundacji rodzic po ludzku i Rzecznika Praw Pacjenta. Mimo dwukrotnej prośby o podanie znieczulenia polozna zignorowała to. Zostałam nacieta bez mojej zgody i bez żadnej informacji. Szok ze w dzisiejszych czasach takie osoby odbierają porody. Sprawy nie zostawię...

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Mój poród przebiegał zgodnie z planem. P.Pilaszek bardzo doświadczona i kompetentna na wszystkie pytania odpowiedziała juz podczas podpisania umowy (wyjaśniając wszystkie zagwostki lepiej niż w szkole rodzenia do której chodziliśmy). Podczas porodu byliśmy o wszystkim co się dzieje i dlaczego informowani na bieżąco. Gdy trzeba P.Agnieszka pogłaszcze po głowie ,ale są również momenty gdzie trzeba być stanowyczym i konsekwentnym i ja to doceniam ,ponieważ to nie są chwilę które powinny trwać w nieskończoność (ze względu na ból ). Nasz synek Stasio jest pięknym i zdrowym chłopcem a ja już planuje kolejną ciążę a poród oczywście TYLKO z Panią Agnieszką Pilaszek. Jeszcze raz dziękuję za wspaniały poród i pozdrawiam serdecznie! Renata, Tymon i mały Stasio !

Cudowna położna! Konkretna, profesjonalna, a przy tym bardzo miła i życzliwa. Z nią mój poród był czysta przyjemnością. Życzę każdemu takiej pomocy przy porodzie.

Witam, jestem bardzo zadowolona z P.Pilaszek. Bardzo doświadczona i uprzejma. W trakcie porodu o wszystkim mnie informowala (co sie dzieje i dlaczego). To moj drugi poród w szpitalu św.Zofii pierwszy poród odbył się 8 lat temu z inną położną jednak nie byłam usatysfakcjonowana i "dobrze zaopiekowana". Drugi poród z P.Pilaszek i wszystko odbyło się zgodnie z planem. Bardzo dziękuję Pani Agnieszce ,że również po porodzie mogłam zadzwonić po poradę ginekologiczną. Bardzo polecam to jest położna z ogromnym doświadczeniem!

Panią Pilaszek poleciła mi znajoma, skontaktowałam się z nią telefonicznie w celu umówienia spotkania odnośnie skorzystania z usług pani Agnieszki przy moim porodzie. Spotkanie zostało umówione na za dwa miesiące, jednak mimo tego pani Agnieszka dwukrotnie je przekładała, co powinno dać mi do myślenia. Na spotkaniu mój mąż zapytał co ile dni pani Agnieszka zapisuje pacjentki, ale odpowiedziala, ze jest to tajemnica zawodowa i nie będzie o tym rozmawiać. Powinnam była zastanowić się wtedy nad jej wyborem po raz drugi, jednak nie zastanowiłam się i podałam termin porodu z usg, ...

Na spotkaniu mój mąż zapytał co ile dni pani Agnieszka zapisuje pacjentki, ale odpowiedziala, ze jest to tajemnica zawodowa i nie będzie o tym rozmawiać. Powinnam była zastanowić się wtedy nad jej wyborem po raz drugi, jednak nie zastanowiłam się i podałam termin porodu z usg, na który się umówiłyśmy, jakby coś się wcześniej zaczęło dziać - miałam dać znać.
Wody odeszły mi o 2 w nocy dokładnie w dniu terminu wyznaczonego z usg, zadzwoniłam do Pani Agnieszki, była bardzo niemiła. Powiedziała, ze jest przy innym porodzie i ze raczej nie będzie obecna przy moim porodzie, a poza tym szpital jest pełny, ale mam jeżeli nie będę miała silnych skurczów, to mam przyjechać o 8 na żelazną. Przypomniałam jej, ze zgodnie z umowa jest zobowiązana znaleźć zastępstwo, miała się odezwać. Nie odezwała się, gdy w końcu udało mi się z nią skontaktować powiedziała, ze żadna z jej koleżanek również nie może mi asystować i żebym przyjechała o 8.
O po 7 faktycznie zaczęły mi się regularne skurcze i o 8 byłam w szpitalu, miejsca nie było, pani Agnieszka nie odbierała (przypominam, ze był to dzień, na który był wpisany w umowę). Przez godzinę lekarka szukała szpitala do którego mogłaby mnie odesłać. Ok. 9 gdy skurcze były już naprawdę mocne, pani doktor, która mnie przyjęła, powiedziała, ze mam jechać do Piaseczna...
O 10 zostałam przyjęta do jeszcze innego szpitala, który był bliżej. O tej godzinie ból był naprawdę ogromny, a rozwarcie tak duże, ze mogłabym już dostać ZZO, ale ze względu na procedury musiałam na nie czekać jeszcze 3h. Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, ze 3 godziny w takim bólu to cała wieczność.
Być może gdyby Pani Agnieszka wywiązała się z umowy dostałabym ZZO dużo szybciej i być może moje wspomnienia z tego dnia byłyby lepsze.
Myślałam, ze umowę podpisuje się po to, żeby czuć się bezpiecznie. Żeby w tak stresującym momencie mieć przynajmniej pewność miejsca i specjalisty obok siebie. Ja rozumiem, ze szpital był przepełniony, ale skoro zaczęłam rodzic w terminie i od momentu, w którym poinformowałam panią Agnieszkę o tym, ze zaczynam rodzic, do momentu, w którym stawiłam się w szpitalu minęło 6 godzin, wydaje mi się, ze była to wystarczająca ilość czasu, żeby w jakiś sposób mi pomoc, a pani Agnieszka nie zrobiła nic.
Ja pani Pilaszek bym nikomu nie poleciła, bo nie jest to w mojej ocenie osoba godna zaufania. Być może fantastycznie radzi sobie przy porodach, ale może powinna z redukować liczbę zapisywanych pacjentek, bo dla niej to są tylko pieniądze, które jej nie „wpadły” ode mnie, a „wpadły” od innej pani. Ale ja w tamtym momencie zostałam zostawiona zupełnie na lodzie.

Dzięki p. Agnieszce mój poród wspominam bardzo przyjemnie i nie boję się następnego w przyszłości. Kompetentna, rzeczowa i profesjonalna. W 3,5 h było po wszystkim. Bardzo polecam :)

Rodziłam w św. Zofii razem z Agnieszką, śmiało mogę ją polecić. Może nie jest wulkanem czułości ale nie po to tam jest. Konkretna kobieta. W trakcie porodu wszystko jasno tłumaczyła co i jak się dzieje, kiedy mogę dostać znieczulenie, doradzała jakie pozycje przyjmować. Widać było w jej postępowaniu profesjonalizm. W moim przypadku poród przebiegł bardzo szybko. Była ze mną przez cały poród. Śmiało mogę polecić Agnieszkę, chyba, że któraś z Was potrzebuje wylewu czułości i współczucia. Ja uważam, że taka osoba jest po to żeby odpowiednio nas pokierować, jak jest taka potrzeba sprowadzić na ziemię doprowadzić do pionu, a nie głaskać po głowie. W porodzie potrzebna jest dyscyplina a od głaskania po głowie może być partner. Przez cały poród była uśmiechnięta i mocno mnie dopingowała. Gorąco polecam.

Serdecznie polecam Agnieszkę Pilaszek!!! Jest mega super kompetentną położną. Ja rodziłam z P.Pilaszek córeczkę Zuzę i wszystko przebiegło zgodnie z planem i sprawnie. Nigdy nie sądziłam ,ze bede bardzo dobrze wpominala poród. P.Pilaszek wszystko tłumaczyła na każdym etapie porodu. Dawała bardzo pomocne rady mi jak i mojemu mężowi, który był z nami przez cały poród. Nawet teraz kilka miesiecy po pordzie mogę zadzwonić do P.Agnieszki i prosić o rady. Miła , konkretna z bardzo dużym doświadczeniem położna !!! POLECAM !!!