Agnieszka Pilaszek

Położna

Miesiąc temu urodziłam swoją córeczkę z pomocą p.A.Pilaszek. Z czystym sumieniem mogę polecić P.Agnieszkę. To bardzo kompetentna i doświadczona położna. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu czułam się bardzo bezpiecznie.Mój mąż czynnie uczestniczył w porodzie. Chyba do końca życia będzie się chwalił,że pomagał w wyciąganiu naszej córeczki. Pani Agnieszka podpowiadała mi co robić na każdym etapie porodu dzięki czemu nie pogubiłam się w tym całym "felworze" walki. Urodziłam bez nacinania co dało mi duży komfort po porodzie.P. Agnieszka pomogła też w pierwszym przystawieniu do piersi- nigdy nie zapomnę tego momentu!.Ja tuląca własną córeczkę i mój płaczący ze szczęścia mąż. Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce i polecamy Ją z całego serca

Agnieszka Pilaszek jest swietna polozna ,ma ogromna wiedze teoretyczna i umiejętnosci praktyczne ,a do tego jest sympatyczna :) POLECAM !!!! Kasia M.

POLECAM !!!!
Kasia M.

Ja rodziłam w kwietniu 2011r.z Panią Agnieszką Pilaszek i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona !!! Córeczka piękna i zdrowa urodziła się w 30 minut, fach w ręku Pani Agnieszki przyczynił się do tego. Ta położna ma bardzo duże doświadczenie, jest osobą konkretną, ma odpowiednie podejście do rodzących i mimo wszystko jest bardzo cierpliwa, miła, pomocna i kompetentna. Jeśli będę rodzić jeszcze raz to z najlepszą położną jaką znam tj.Panią Agnieszką Pilaszek! Pani Agnieszko jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Pani Agnieszko jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Ja rodziłam z Panią Pilaszek w listopadzie zeszłego roku i jestem bardzo zadowolona. To bardzo doświadczona położna. Gdyby nie jej pomoc nie wiem jak bym sobie poradziła. Tak pokierowała moim porodem,że stał się on dla mnie miłym wspomnieniem. Jeśli będę rodzić jeszcze raz to tylko z Panią Agnieszką Pilaszek!!!

W styczniu tego roku urodziłam córeczkę ,właśnie z Panią Agnieszką. Zgadzam się z tym,że ta położna dysponuje niezwykłym doświadczeniem i wysokiej klasy profesjonalizmem ,kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i tak też się czułam. Bałam się porodu ,ale dzięki P.Agnieszce zupełnie nie potrzebnie.Na sam koniec poprosiła mojego męża o pomoc w wyciągnięciu dziecka. Ku mojemu zdziwieniu zrobił to - Przeżył!!! i do tej pory chwali się wszystkim ze swojego bohaterstwa i opanowania. Jeszcze teraz mam łzy szczęścia w oczach jak przypomnę sobie męża kładącego mi naszą córeczkę na piersi. Z całego serca POLECAM Panią Agnieszkę Pilaszek.

Polecam Agnieszke Pilaszek. Ma fachowe podejscie jest bardzo cierpliwa, mila, pomocna i przede wszystkim kompetentna ;)Odpowiada na kazde zadane jej pytania przed porodem w trakcie i tak ze po porodzie. Rodziłam z ta polozna juz 2 dzieci. Moim zdaniem Panie podpisujace sie pode mna nie potrafia docenic Pani Agnieszki ani zrozumiec ,ze praca polozniej nie jest latwa. Tym bardziej jak trafia sie pacjentka ktora ma swoje specyficzne czasem zaskakujace wymagania ,ktore sa bardzo irytujace! Ta polozna ma naprawde zlote rece :) Pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM!!!

Pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM!!!

Dwa lata temu rodziłam z Panią Agnieszką mojego synka. W tym tygodniu rodzę córeczkę i najbardziej boję się położnej. Tym razem zdaję się na przypadek i nie rezerwowałam sobie położnej. Rodzę też w innym szpitalu gdzie nie trzeba płacić za poród rodzinny i znieczulenie. Dwa lata temu zapłaciłam położnej 1500 pln za indywidualna opiekę przy porodzie i bardzo się zawiodłam. Pani Agnieszka Pilaszek może i jest kompetentna i rzeczowa ale jeśli chodzi o podejście do ludzi to bardziej nadaje się na urzędniczkę chociażby w Urzędzie Skarbowym. Zero empatii, uprzejmości, po prostu ludzkiego podejścia do kobiety, która cierpi, boi się i czuję się zagubiona - jak to przy pierwszym porodzie. Suche polecenia, niemiłe uwagi, brak pomocy w pierwszej, bolesnej fazie porodu sprawiły, że się podłamałam i jeszcze bardziej cierpiałam (ostatecznie z tego wszystkiego zdecydowałam się na znieczulenie). Dodatkowo zostałam postraszona (podobno to był taki żart, który nie załapałam), że jak się nie wezmę do roboty do pójdzie po kleszcze. Tylko, że ja dostałam takie znieczulenie, że przestałam czuć cokolwiek łącznie ze skurczami. Pani Pilaszek poszła sobie i oświadczyła nam, że jak zacznie znowu boleć to mamy ją zawołać. To jeszcze nie wszystko, ogólnie byłam zrozpaczona i długo nie mogłam do siebie dojść po tym porodzie. Na szczęście po 12 godzinach maluszek urodził się zdrowy.

Witam, Trzy dni temu (12.07.2010) rodziałam z Panią Agnieszką Pilaszek. To był mój drugi poród z Panią Agnieszką. Jeszcze raz dziękuję za fachowe wsparcie i opiekę podczas porodu. Pani Agnieszka jest położną z bardzo dużym doświadczeniem, konkretną i rzeczową - co dla mnie jest ważne. Nie jest typem osoby, która siedzi i glaszcze po głowie, tylko odpowiedzialnie traktuje swoje wsparcie przy porodzie skupiając się na przebiegu całej akcji. Ja miałam poczucie, że opiekuje się mną najwłaściwsza osoba i wszystko musi się udac. Jeszcze przed porodem kontaktowałam się z Panią Agnieszką ...

Witam,
Trzy dni temu (12.07.2010) rodziałam z Panią Agnieszką Pilaszek.
To był mój drugi poród z Panią Agnieszką.
Jeszcze raz dziękuję za fachowe wsparcie i opiekę podczas porodu.

Jeszcze przed porodem kontaktowałam się z Panią Agnieszką jeśli chciałam o coś zapytac lub cos wyjasnic, zawsze miala dla mnie czas i cierpliwie odpowiadala na wszystkie moje pytania.
Jak najbardziej polecam Panią Agnieszkę Pilaszek wszystkim tym przyszłym mamom, które cenią sobie fachowośc i opiekę i chca podczas porodu czuc sie bezpiecznie.

Pozdrawiam,
Edyta Sztejnert

Mielismy opłaconą Panią Pilaszek... Miało być tak pięknie,a wyszło zupełnie odwrotnie. Osoba nieprzyjemna, mało pomocna i w momencie kiedy zaczęła się akcja porodowa - mimo podpisanej umowy - kazała nam szukać innego szpitala. NIE POLECAM!!!

Rodzilam z pania Agnieszka pod koniec maja. Czulam sie jakbym grala glowna role w wyrezyserowanym przez Nia filmie, ktory ma trwac 1,5h i zadna ze stron nie moze pozwolic sobie na jakiekolwiek opoznienia. Pelen profesjonalizm, co daje ogromne poczucie bezpieczenstwa w trakcie porodu, zarowno dla mamy jak i taty. Polecam, polecam, polecam.