lekarz Agnieszka Piwowarczyk

1,8

Nie polecam, pani doktor opryskliwa, poszłam do niej z alergią dziecka to powiedziała że po co wogole do nie przychodzę, gdyby mogła to by dziecka nie zbadała, z łaska wypisała receptę. Poprosiłam o skierowanie do alergologa to powiedziała że i tak się w tym roku nie dostanę. Nie dała wogole rodzicowi dojść do słowa jak by była tam najważniejsza, a jak już dal to od razu przerywała. Jasno wpiera że dziecko jest chore a dziecko ewidentnie ma alergię. DRAMAT DRAMT. Do pani doktor napewno nie wrócimy...

Jeden wielki DRAMAT! Jeszcze się nie spotkałam z tak nie kompetentną Panią doktor . Odmówiła zbadania dziecka bo dziecko ma katar A jest umówione do szczepienia. Kazała wyjść i umówić się z 8 miesięcznym dzieckiem na teleporade. Z czego stwierdziła że katar i kaszel to żadna przeszkoda do szczepienia. Jak tak można?

Nie polecam , uprzejmość tej pani pozostawia wiele do zyczenia , podejście i zrozumienie również , rozmawiając z tą panią miałam wrażenie że siedzi bo musi

Spokojna, sympatyczna i skora do pomocy osoba. Pacjent czuje się zaopiekowany i usatysfakcjonowany po wizycie u P. doktor. Serdecznie polecam.

Spokojna, sympatyczna i skora do pomocy osoba.
Pacjent czuje się zaopiekowany i usatysfakcjonowany po wizycie u P. doktor.
Serdecznie polecam.