lekarz Agnieszka Podlasiak-Makowska

Logopeda

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Chodziłam z synem dwa lata do logopedy. Miał problemy z sz, rz, cz, dz, r. W końcu trafiliśmy do p. Agnieszki Podlasiak po 6 spotkaniach Filip mówi dobrze i byłam zdziwiona, że tak krótki czas wystarczył aby wszystko skorygować. Serdecznie polecam. Kompetentność, rzetelność i uczciwość - to cechy p. Agnieszki Polecam!

Odwiedziłam kilku logopedów w Rybniku. Poza Panią Agnieszką to była porażka.Pani dr. Makowska ma zupełnie inne podejście i inne metody -trochę mnie to zaskoczyło bo u innych tylko ciągle czytałam albo powtarzałam Wólko i bez sensu. Tutaj było zupełnie inaczej. Widać ze to jej pasja (tak pisze na swojej stronie internetowej) i to prawda, przy tym to skromna i mądra kobieta. Ma też to coś czego się widocznie nie da nauczyć. Ważne że jest skuteczna i nawet nie dużo kosztuje wizyta. Jestem zadowolona i będę polecać ją każdemu. Ja prawie kończę terapię i żałuję ze nie poszłam od razu do tego gabinetu.

Jestem po wylewie i w następstwie trafiłem do Pani Dr Poleciła mi ją moja Pani doktor prowadząca. Terapii jeszcze nie zaskoczyłem ale już teraz muszę pochwalić Panią Makowską i podziękować za dobroć, cierpliwość i danie mi wiary, że będzie ze mną jak dawniej. Widzę pozytywne efekty naszej pracy i to mnie cieszy. Pozdrawiam wszystkich w podobnym położeniu.

Polecam. Najlepszy fachowiec jakiego znam. Skończyłam roczną terapię z moim 6cio letnim synem o dość skomplikowanym schorzeniu, które rozpoznała dopiero Pani Makowska. Odwiedzałam Logopedów w Rybniku i żorach. Dziele się swoim doświadczeniem z tymi ktorzy potrzebują logopedy, powiem tak; nie ma sensu dalej szukać. Dobry fachowiec do tego bardzo miły człowiek, polecam

Dla mnie to najlepszy specjalista w Rybniku, Logopedów jest jak grzybów po deszczu. Ja polecam Panią doktor Makowską. Wiedz, super sprzęt i szybko widac poprawę. Cena wizyt-ok

skończyłem chodzić do Pani makowskiej z moim synem. Super,Polecam z czystym sumieniem. Szkoda że nasza służba zdrowia tak nie działa. Stanisław, Rybnik

Stanisław, Rybnik

Trafilem do gabinetu czytajac pozytywne opinie o gabinecie i musze przyznac ze nie zawiodlem sie. Naprawde polecam