lekarz Agnieszka Podlasiak-Makowska

Logopeda

Odwiedziłam kilku logopedów w Rybniku. Poza Panią Agnieszką to była porażka.Pani dr. Makowska ma zupełnie inne podejście i inne metody -trochę mnie to zaskoczyło bo u innych tylko ciągle czytałam albo powtarzałam Wólko i bez sensu. Tutaj było zupełnie inaczej. Widać ze to jej pasja (tak pisze na swojej stronie internetowej) i to prawda, przy tym to skromna i mądra kobieta. Ma też to coś czego się widocznie nie da nauczyć. Ważne że jest skuteczna i nawet nie dużo kosztuje wizyta. Jestem zadowolona i będę polecać ją każdemu. Ja prawie kończę terapię i żałuję ze nie poszłam od razu do tego gabinetu.

Jestem ogromnie wdzięczna i zadowolona.

Jestem ogromnie wdzięczna i zadowolona.

Miałam poważne problemy i szukałam pomocy w różnych miejscach. Dopiero Pani Doktor bardzo mi pomogła, za co jej dziękuję. Jeśli szukacie dobrego Neurologopedy to jest właściwy adres.

Byłam u kilku logopedów i spokojnie mogę poleć Panią Agnieszkę - nie znam lepszej logopedy. Widać że lubi to co robi. Wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem do badań i terapii. Byłam w szoku.Efekty trapi spełniły moje oczekiwania. Szukałam logopedy w okolicach Rybnika i znajoma poleciła mi właśnie Panią Agnieszkę. Dziekuję!