lekarz Agnieszka Polak

2,2
2,3
2,2
2,1

Pani Doktor nie ma podjescia do ludzi. Byłem u niej drugi raz w ciagu ostatnich paru lat (tak mnie zapisala recepcja, a ja nie pamietałem ze to ta sama osoba) Pogania, nie odpowiada na pytania, jest bardzo nie sympatyczna a wręcz przerywa gdy próbuje dowiedziec sie wiecej istotnych dla mnie informacji. Nie mialem chwili, żeby przyswoic informacje ktore do mnie mówiła bo juz lecielismy dalej. "Odbębnić i nastepny". Poinformowałem Panią doktor, że jest chamowata i ze nie przyszedłem na wyścig, tylko na badanie okulistyczne i lakarz jest od tego zeby wyjasnic pacjentowi wątpliwosci. Został wezwany koordynator medyczny, ktory przyszedł jak juz wychodziłem. Serdecznie niepolecam.

Pani Agnieszka Polak przyjmujaca w ENEL-MED chyba przez pomyłkę wybrała zawód lekarza. Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza. Jako okulista jest niekompetentna. Zaraz po wizycie u niej byłam u innego okulisty i diagnoza, nie tylko była zupełnie inna ale co wiecej lekarz zdzwił sie iż AGNIESZKA POLAK NIE ZLECIŁA BADAŃ KTÓRE STANDARDOWO SIE W TAKICH PRZYPADKACH WYKONUJE. BADANIA TE POZWOLIŁY POTEM USTALIĆ IŻ CHOROBA KTÓRA U MNIE WYKRYTO JEST BARDZO POWAZNA. GRATULACJE DLA PANI DOKTOR AGNIESZKI POLAK!! Do tego na moje pytania dotyczace leczenia nie tylko odpowiadała zdawkowo ale wręcz ...

Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.

GRATULACJE DLA PANI DOKTOR AGNIESZKI POLAK!!

Do tego na moje pytania dotyczace leczenia nie tylko odpowiadała zdawkowo ale wręcz trzeba było wyciagać z niej informacje. Miałam wrazenie iż moje pytania dotyczące diagnozy powodują u niej irytację.
Pani doktor nie interesuje sie pacjentem a mam wrazenie iż jej głównym celem jest "odhaczenie" wizyty - wypełnienie karty w komputerze (za co p-nie jest rozliczana) i to wszystko.

Pani Agnieszka Polak nie wysiliła sie na przekazanie mi informacji o metodzie leczenia, właściwie nie uzyskałam od niej zadnych informacji. Ograniczyła się do zapisania mi lekarstw, nawet nie informując mnie jak należy je dawkować!!!!!
To także musiałam wyciągać z niej sama. Kiedy zapytałam o specjalistyczne badania stwierdziła iż na recepcji dowiem się gdzie je wykonują i dosłownie powiedziała „mnie nic do tego a kiedy i jak Pani wykona te badania to mnie nie obchodzi”.

Szanowna Pani Agnieszko gratuluję kompetencji i mam nadzieje iż ktoś Panią tak samo kiedyś potraktuje jak Pani mnie.

Słowo podsumowania Pani Agnieszko: braki, braki, braki………..

Polecam lekturę

Pani nie była w stanie określić jaką mam wadę wzroku... Kazała sprawdzić u optyka. Nie jestem przekonany co do tej pani.

Zupełnie nie rozumiem trzech pierwszych komentarzy. Mam zupełnie inne odczucie Panią Polak poleciła mi córka ,proszę mi wierzyć ona bardzo dba o moje zdrowie .Do okulisty chodze od 30 lat i wizyta u P.Polak niczym nie odstawała od wizyt u poprzedniego okulisty. Dodatkowo poleciła mi tańszy lek co dla mnie jest bardzo ważne.Może za mało mówiła o mojej wadzie ,ale może to i dobrze ,nie jestem lekarzem .Do lekarza nie ide po wykład –ide po rozwiązania. Wydaje mi się ,ze w trzech pierwszych komentarzach chodzi o jakaś prywatną sprawie a nie o umiejętności lekarskie

Ja jestem bardzo zadowolona z Pani Agnieszki. Zupełnie nie rozumien skąd te negatywne opinie-chodze do niej od pewnego czasu i nic z tego co zostało powyżej napisane nie zgadza się z moimi osobistymi doświadczeniami. Ja jeśli czegoś nie rozumiem to PYTAM i jeszcze nigdy nie zostałam zbyta lub zignorowana czy źle potraktowana. Może czasem samemu trzeba wykazać si edobrymi manierami, żeby oczekiwać ich od innych.Moim zdaniem super lekarz i polecam ją znajomym.

Tragedia! Jedna z najgorszych wizyt lekarskich jakie miałam okazję doświadczyć. Przykład osoby,która źle wybrała zawód. Nieprzyjemna, wcale nawet nie patrzy na pacjenta, nie słucha i jest nieuważna. Weszłam do gabinetu w okularach a ona raz zapytała czy mam na sobie soczewki, a do kolejnego badania za chwile chciała mi zakładać okulary o odpow. mocy - w ciągu minuty zapomniała ze jestem w okularach. Poszłam do niej z braku miejsc doraźnie,ale w życiu nie wybiorę się do niej więcej. Odradzam wszystkim!

Dal mnie ta lekarka była bardzo dobra, dobrała mi super soczewki i wszystko było bardzo dobrze, polecam. A co do powyższych negatywnych opini to nie wiem-czasami tak bywa.Polecam tą okulistkę jest super.

Czytam powyższe opinie i jestem całkowicie zdumiona.Od pewnego czasu jestem stałą pacjentką Pani Agnieszki i musze powiedzie,ze moje doswiadcyenia sa zupelnie odmienne.Nie tylko zdiagnozowala schozenie niezauwazone przez mojego poprzedniego okuliste,z tego powodu bylego wlasnie, ale udyielila mi wszystkich niezbednych wzjasnien i pokierowala dalszym leczeniem.Co wiecej udalam sie do niej z polecenia znajomej.

Ta pani to jest całkowite nieporozumienie. Nie dośc, że mnie zwodziła nie odpowiadając konkretnie na żadne pytanie, to dodatkowo zarzucała mi, że moje objawy nie odpowiadają jej schematowi i skoro nie powinny wystapić to ich nie ma. Całkowicie niekompetentna, jej wiedza jest chyba zaczerpnięta z wikipedii i chetnie dowiedziałbym sie jak ten lekarski kocmołuch zdał egzamin specjalizacyjny

Zgadzam się zupelnie z powyzsza opinia. Pani doktor bardzo sie mna zajela. Zlecila badania powiedziala gdzie je najtaniej wykonac. Wszytsko wytlumaczyla.