lekarz Agnieszka Potępa

Jest młodą miłą i sympatyczną doktorką wiec tym plusuje ALE!! nie stwierdziła u mnie dużej nadżerki a także nie wykryła podczas USG torbieli na jajnikach, gdzie miesiąc pozniej poszlam do innego lekarza i podczas badań wszystko wykryla. Dr Potepa stwierdzila ze moge bez obaw brac diane35 przez ponad 2 lata "skoro nic zlego sie nie dzieje" a jak mozna to stwierdzic nie majac zadnych badan!! faktem jest ze nie powinno sie brac diane dluzej niz pol roku, a w moim przypadku one mnie wcale nie leczyly a tylko maskowaly moje objawy choroby!
a jeszcze moja Kolezanka tez u niej byla i tez nie wykryla u niej nadzerki!

Największą zaletą Pani Agnieszki jest jej styl bycia, jest bardzo sympatyczna, wzbudza zaufanie. Można z nią porozmawiać na wszystkie kwestie, zadać bez skrępowania wszystkie pytania itp. Nie miałam "poważnych"problemów, więc ciężko ocenić jej kompetencję. Kolejki do Pani doktor są bardzo długie, a o czymś to świadczy! Polecam młodym dziewczynom, na "pierwszy raz" u ginekologa.

Bardzo miła Pani doktor, wyleczyła u mnie dużą nadżerkę, którą leczyłam u innego lekarza i nic z tego nie wynikało. Polecam jak najbardziej. Planuje jeszcze jedną ciążę i będę chciała nadal u niej się leczyć... :) Jedyny minus to "czas dla pacjenta", którego jak dla mnie jest mało.

Bardzo miła, symaptyczna lekarka! Zawsze udziela fachowych porad i z chęcią odpowiada na każde pytanie!:) Co więcej, rzadko spotyka sie lekarza, który z taka pasją wykonuje swój zawód!( zawsze dokładnie tłumaczy USG podczas ciąży!) jestem w 38 tyg ciąży i śmiało mogę polecić panią doktor na lekarza!:)

Wspaniały lekarz. Prowadzi moją drugą ciąże i jestem bardzo zadowolona:D Polecam wszystkim kobietką.

WSPANIAŁA, CUDOWNA KOBIETA!Od razu wbudziła moje zaufanie. Dzięki takim lekarzom człowiek już nie szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania np. w internecie. Szczerze polecam.

Pani Agnieszka prowadzi moją ciążę od samego początku, obecnie jestem w 35 tygodniu. Doceniam szczególnie uprzejmość oraz wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie!

Prowadzę u Pani dr Agnieszki ciążę i jestem bardzo zdowolona - strasznie miła i uprzejma osoba, duża wiedza i fachowość. Polecam

bardzo fajna i sympatyczna osoba zna sie na rzeczy

bardzo fajna i sympatyczna osoba zna sie na rzeczy

Bardzo miła uprzejma kobieta, jestem z niej bardzo zadowolona, prowadzila moja pierwsza ciaze, oby zostala taka zawsze...