lekarz Agnieszka Poturalska

Pediatra

ANIOŁ NIE LEKARZ I ANIOŁ NIE CZŁOWIEK BARDZO DOBRY SPECJALISTA Z POWOŁANIA W 100% ODDAJĄCA SIĘ PACJENTOWI SKUTECZNOŚĆ LECZENIA 100% BARDZO UPRZEJMA DELIKATNA DLA DZIECI (DZIECI PŁACZĄ ALE JAK WYCHODZĄ OD PANI DOKTOR Z GABINETU... ;) ) JEŻELI CHODZI O LECZENIE BARDZO DROBIAZGOWA ZAWSZE POMOCNA PO PROSTU NAJLEPSZA...! BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE NIE LECZY JUŻ W PRZYCHODNI

Moje wnuki chodziły wcześniej do Pani Dr. Owszem, bardzo uprzejma, ale jak się okazało, chyba zjadła Ją rutyna. Dzieci na każdą infekcję dostawały leki sterydowe. Teraz wiem, że na pewno wielokrotnie bez potrzeby.

BARDZO DOBRY LEKARZ. PRACUJE W BRANŻY MEDYCZNEJ I TYM BARDZIEJ ŁATWO OCENIC MI WYSOKIE KOMPETENCJE PANI DOKTOR. SERDECZNIE POLECAM.

Mając troje dzieci w różnym wieku (16l,9l i 1 r.nie spotkałam się z tak oddanym pediatrą.Uprzejma,mądra,z doskonałym podejściem do dzieci i rodziców.Bardzo życzliwa,nie lekceważy,stara się pomóc.Jej koledzy i koleżanki mogą się od niej uczyć.

Lekarz profesjonalista o "ludzkim" podejściu do dziecka i rodzica. Pełna kultura, miła atmosfera. Pacjent jest traktowany podmiotowo. Wizyta na długo bardzo pozytywnie pozostawia ślad w pamięci.I oczywiście to, co najważniejsze - leczenie skuteczne, kompetentnie i na wysokim poziomie. Jako matka małego dziecka - POLECAM w 100% :-)

Polecam każdemu, kto ma dzieci Panią Agnieszkę. Uważam, że jest bardzo kompetentną lekarką, która zawsze dokładnie, spokojnie i rzeczowo odpowie mi na pytania. Ma czas na dokładne zbadanie moich dzieci i przede wszystkim one się jej nie boją. Oby było więcej takich lekarzy.

Świetny lekarz,ma podejście...Prawdziwy lekarz z powołania lubiący swój zawód i przede wszystkim dzieci...Pełna dobroci , życzliwości i o ogromnym sercu co teraz jest tak rzadkie i słabo spotykane...Wszystkim rodzicom polecam tego lekarza!!!!!

Lekarz godny zaufaniu i na wlasciwym miejscu . Polecam !!!

Lekarz godny zaufaniu i na wlasciwym miejscu . Polecam !!!

nareszcie moje dzieci trafiły na kompetentnego lekarza

nareszcie moje dzieci trafiły na kompetentnego lekarza

Super lekarz, ludzkie podejście do pacjenta (dziecka) i rodziców. Kompetentna, bardzo uprzejma, cierpliwa. Skutecznie leczy.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Włocławek"?

Szpital Wojewódzki we Włocławku
Wojskowy Szpital Kliniczny Bydgoszcz