dr n. med. Agnieszka Raczkowska-Moszczeńska

Internista

Pani doktor jest osobą wyjątkową pod każdym względem. Super fachowiec , wspaniały człowiek. Bliska choremu i zdrowemu.

Co tu gadac, po prostu najlepszy lekarz na swiecie. Jestem wdzięczna za polecenie. To już tyle lat. Leczymy się całą rodziną.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam, moja cała rodzina do niej chodzi i naprawdę jest to bardzo wyjątkowa osoba, miła, uprzejma, doskonale leczy, stawia trafne diagnozy, nie odmawia nigdy pomocy, z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim. Szkoda tylko, że zawsze jest mnóstwo osób, ale widać, że jest bardzo dobra skoro są takie kolejki.

Nigdy nie byłem tak długo i szczegółowo przyjmowany na wizycie u lekarza {około godziny za nieduże pieniądze}. Natomiast byłem świadkiem jej walki z kilkoma osobami chcącymi zapisać się na wizytę. Pani Doktor musi coś zrobić bo ją "zamordują". Przez ten bałagan moja wizyta była sporo opóźniona. Proponuje recepcję- to pomoże wszystkim.

Pani doktor jest niezwykle uprzejmym i kompetentnym lekarzem oraz bardzo dobrym człowiekiem. Leczy się u Niej cała moja rodzina. Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Anna.

Pani doktor jest niezwykle uprzejmym i kompetentnym lekarzem oraz
bardzo dobrym człowiekiem. Leczy się u Niej cała moja rodzina.
Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Anna.

kompetentna konkretna stawiajaca diagnoze na podstawie swoich badan ja moi rodzice maz znajomi sa bardzo zadowoleni z konsultacji u Pani Doktor ogrom wiedzy ktora posiada bezblednie stosuje pomagajac ludzia TYLKO TACY LEKARZE POWINNI NAS LECZYC

Wspaniały lekarz, dobry człowiek i doskonały specjalista dzięki Niej żyję - polecam Beata

Bardzo miła Pani doktor. Uprzejma i kompetentna. Dokładnie bada i zawsze stara się pomóc. Ma dobrą opinię wśród ludzi, dlatego jest problem z zapisami. Pozdrawiam Ewa

Ewa

Jestdobrym lekarzem.Alejest zły kontakt zapisu na wizytę.Pozatym wybiera sobie pacjentów.Nie każdy może byc przyjęty.Nawet wnagłych przypadkach.Pacjent z temperaturą 39,5 ogodzinie 7.00 rano dostał odmowę przyjęcia.Tonie jest etyczne ani zgodne z przysięgą lekarską.Zresztą to nie pierwsza odmowa.Nasuwa sie tylkojeden wniosek.To nie praktyka lekarska ale bisnes.Nie jestem osobą bogatą ale moje pieniadze są prawdziwe i nie śmierdzą.

Świetna, baaa doskonała pani doktor. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście to problemów i marnych opini o służbie zdrowia by nie było. Gorąco polecam ... na miejscu w razie konieczności od ręki można wykonać badanie usg w bardzo przystępnej cenie.

Wciąż poszukujesz "Internista Marki"?

Marecki Ośrodek Zdrowia
ulica Sportowa 3

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
Centrum Pomocy Profesjonalnej CPP
al. Jana Pawła II 80 lok. 129
Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Prywatny Gabinet
Polna 3a
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"
ulica Poznańska 22
Lubelska 50d/21