dr n. med. Agnieszka Raczkowska-Moszczeńska

Opinię piszę nie jako pacjent a zakażony covid przez pacjentkę . Dlatego oceny nie wystawiałem, natomiast chciałem uczulić na sprawę konieczności zlecania testów na covid-19 w przypadkach wątpliwych. Zostaliśmy z żoną zakażeni przez Pani pacjentkę, która brała zlecony antybiotyk. Pacjentka powiedziała nam, że brała antybiotyk a według informacji od Pani doktor kaszel może się jeszcze długo utrzymywać. Jak się okazało potem, zrobiła na własną rękę testy i to był niestety kaszel "covidowy". Byliśmy na 12 dniowej kwarantannie i test po tym czasie mój i żony jest negatywny, nie mówiąc już o pogorszeniu jakości życia przez te 12 dni ( gorączka, różne bóle) , zostaliśmy narażeni na możliwe nieprzewidziane powikłania oraz znaczne pogorszenie kondycji. U mnie bóle głowy nadal występują, osłabienie, pogorszone wyniki badań. Dlatego zwracam uwagę, róbcie testy i w przypadkach wyników pozytywnych leczcie się a nie zarażajcie zdrowych, zdrowie jest tylko jedno. Zdecydowałem się napisać opinię ponieważ dodzwonienie się graniczy z cudem.

Wybitna lekarka. Niepodważalne kompetencje medyczne, a do tego empatyczna, troskliwa, cierpliwa. Polecam.

Najdroższy i najukochańszy Anioł Stróż. 11 lat stałej opieki po ciężkim zawale i innymi przewlekłymi chorobami związanymi z tym faktem. Uśmiechnięta, życzliwa, troskliwa, jako jeden z niewielu lekarzy słucha ze zrozumieniem pacjenta o jego dolegliwościach i stawia trafne diagnozy niejednokrotnie ratując życie. Zna się doskonale na lekach, potrafi je kompilować. Polecam z całego serca choć i tak jest wielu chętnych, przekonanych do jej umiejętności oczekujących pomocy.

Najdroższy i najukochańszy Anioł Stróż.

Zna się doskonale na lekach, potrafi je kompilować.

Niestety, ale mogę wystawić tylko opinię negatywną. Spod wymuszonej, sztucznej grzeczności wyszło zachowanie prostackie, obraźliwe, ordynarne - najwidoczniej leczenie przerosło umiejętności lekaki. Może powinna podnieść cenę żeby starczyło nie tylko na wypisanie recept i żonglowanie lekami, ale również na etyczne zachowanie, ale takiego zachowania najwyraźniej się nie nauczyła.

Niestety, ale muszę wystawić negatywną opinię. Spod wymuszonej, sztucznej grzeczności wyszło prostackie, obraźliwe, ordynarne zachowanie, najwidoczniej leczenie przerosło umiejętności lekaki. Może powinna podnieść cenę, żeby wystarczyło nie tylko na wypisywanie recept i żonglowanie lekami, ale również na etyczne zachowanie, ale takiego zachowania najwyraźniej się nie nauczyła.

Co tu gadac, po prostu najlepszy lekarz na swiecie. Jestem wdzięczna za polecenie. To już tyle lat. Leczymy się całą rodziną.

Wspaniały lekarz, dobry człowiek i doskonały specjalista dzięki Niej żyję - polecam Beata

Pani doktor jest niezwykle uprzejmym i kompetentnym lekarzem oraz bardzo dobrym człowiekiem. Leczy się u Niej cała moja rodzina. Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Anna.

Pani doktor jest niezwykle uprzejmym i kompetentnym lekarzem oraz
bardzo dobrym człowiekiem. Leczy się u Niej cała moja rodzina.
Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Anna.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam, moja cała rodzina do niej chodzi i naprawdę jest to bardzo wyjątkowa osoba, miła, uprzejma, doskonale leczy, stawia trafne diagnozy, nie odmawia nigdy pomocy, z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim. Szkoda tylko, że zawsze jest mnóstwo osób, ale widać, że jest bardzo dobra skoro są takie kolejki.

kompetentna konkretna stawiajaca diagnoze na podstawie swoich badan ja moi rodzice maz znajomi sa bardzo zadowoleni z konsultacji u Pani Doktor ogrom wiedzy ktora posiada bezblednie stosuje pomagajac ludzia TYLKO TACY LEKARZE POWINNI NAS LECZYC