lekarz Agnieszka Rosołek-Melcher

2,7

Dobry okulista, profesjonalne podejście do pacjenta. Możliwość szybkiej rezerwacji wizyty, krótki czas oczekiwania.

Bardzo niemiła Pani doktor. Lekarz z powołania? Wątpię! Do wizyty w ogóle nie doszło, gdyż Pani doktor nie była zainteresowana tym, że potrzebuje szybkiej pomocy w związku z opiłkiem metalu, który dostał się do oka i sytuacja zaczęła robić się poważna. Pani Rosołek powiedziała, że jej to nie obchodzi co się stało i albo odpowiada mi późna godzina popołudniowa, albo nie. Moje oburzenie jest niezmierne, jak można tak traktować ludzi, którzy potrzebują pomocy?! Na szczęście są jeszcze PRAWDZIWI lekarze i udało mi się dostać do innej okulistki - świetnej specjalistki. Natomiast Pani doktor Rosołek powinna zastanowić się, czy lekarz powinien w taki sposób traktować pacjentów, liczących na pomoc specjalisty i to za pieniążki, bo miała to być wizyta prywatna!