dr n. med. Agnieszka Ruchała-Tyszler

Protetyk, Stomatolog

Bardzo profesjonalny gabinet. Znakomici specjaliści. Kompleksowo wyleczyłam zęby. Trwłał to ponad 6 miesięcy, ale efekt jest znakomity. Wcześniej cały czas "leczyłam" się u innej Pani stomatolog i niby wszystko już było zrobione a ja cały czas miałam kłopoty. Teraz wreszcie ktoś od początku do końca realizował plan jaki ustaliłyśmy i widać wynik.

Naprawdę bardzo profesjonalnie i co najważniejsze miło i serdecznie. Dziękuję Pani doktor. Wszystkim polecam.

W styczniu w gabinecie państwa Tyszler na ul. Jagiellońskiej zdecydowałam się na założenie koronki na zęba, po wcześniejszym przygotowaniu ząbka (ok. 200 zł )przez pana dr. Łukasza zostałam przekazana p. dr. Agnieszce celem pobrania odcisku i dopasowania koronki ( 700 zł ), oczywiście w trakcie pobierania odcisku jakaś pani za zgodą pani doktor( bez mojej zgody) uczyła się chyba tego fachu i także grzebała mi przy moim ząbku. Po założeniu koronki czułam od razu ból przy spożywaniu zimnych i ciepłych posiłków a brzeg koronki ranił mi język,ale myślałam że na początku tak musi być. Niestety po ok. 2 miesiącach nie przestało mi dokuczać , więc udałam się do p. Agnieszki żeby sprawdziła co jest powodem moich dolegliwości . Pani doktor przypiłowała mi koronkę w miejscu gdzie raniła mi język i stwierdziła ,że ząb należy przeleczyć kanałowo ( 600 zł) i umieścić jakiś wkład (450 zł) a nową koronkę zrobi mi za darmo. Czyli koronka gratisowa by mnie kosztowała 1.050 zł .żenada. Udałam się więc do innego stomatologa poleconego przez moją koleżankę ,który stwierdził że nie ma podstaw do tego aby mój ząb był leczony kanałowo , po prostu koronka jest zbyt płytko nasadzona i mała część zęba jest odsłonięta i dlatego reaguje na zimno lub ciepło. Postanowiłam zadzwonić do p. dr. Łukasza i przedstawiłam jemu całą sytuację , chciałam umówić się na wizytę aby on sam ocenił pracę swojej żony, ale usłyszałam od razu ,że skoro tak pani Agnieszka powiedziała, to ona wie co mówi Po tej rozmowie stwierdziłam ,że moja wizyta u pana doktora nie ma sensu ponieważ obojętnie co tam by zobaczył i tak nie przyzna ,że pani Agnieszka żle dopasowała mi koronkę . Nie polecam .

Świetny fachowiec, profesjonalne podejście do leczenia. Pani Doktor uratowała moje zęby trzonowe, które przez większośc lekarzy kwalifikowały się do wyrwania. Dzięki temu mam zdrowe zęby i piekny uśmiech. Pani Doktor ma również świetne podejście do dzieci. I mimo wysokich cen, jest to usługa godna zaufania.

Odwiedzialm gabinet Panstwa Tyszlerow celem leczenie kanalowego i Pan doktor Tyszler dobrze sie tym zajal. W trakcie kolejnej wizyty celem zalozenia korony Pani doktor Agnieszka stwierdzila,ze widzi,ze jest wiele zebow do leczenia i trzeba sie nimi zajac. Myslac ,ze mam do czynienia z profesionalista zgodzialam sie na leczenie. W przreciagu 10 dni , Pani Agnieszka rozwiercila mi 8 zebow i zalazyla wypelnienia kompozytowe. Po leczeniu bylam obolala, ale Pani doktor stwierdzial,ze moze to troche potrwac. Wrocilam, do UK , minelo 10 tygodni z zeby ciagle bardzo bolaly. Celem usniezenia bolu udalam sie do jednego z najlepszych gabinetow w Glasgow (cena nie grala roli, chodzilo o usniezenie bolu). Co sie okazalo... jedna z plomb zalozonych przez Pania Tyszler sie obluzowala przy nitkowaniu i trzeba bylo ja wymienic, 3 plomby byly za wysokie i trzeba bylo je podpilowac. Zab, ktory mnie najbardziej pobolewal, zostal otwarty i okazalo sie, ze byl przeswit do miazgi, plomba uciskala i trzeba bylo przeprowadzic leczenie kanlowe pod mikroskopem (zab nie mial zaawansowanej prochnicy). Teraz powoli dochodze do siebie, mam jeszcze jeden zab do porawy ale tutejszy dentysta powoli , metodycznie poprawia zeby ,a to wymaga czasu. Nie tak jak Pani doktor Tyszler ...aby sie tylko nachapac. Podsumowujac, nie polecilabym uslug Pani doktor Tyszler najwiekszemu wrogowi.
Maz jej jest swietnym endodonta , natomiast Pani doktor kiepskim stomatologiem.

Pani doktor bardzo dokładnie tłumaczy jaki jest problem i jakie są metody i przebieg leczenia oraz jakie są koszty z nim związane. Bardzo dokładna i kompetentna i rzeczywiście piękna kobieta :). Polecam.

Jakość usługi w mojej opinii taka jak standardowo ,ani wysoka ,ani niska, nic nadzwyczajnego Niestety ceny usług bardzo wysokie Pani doktor twierdziła ,ze jest wiele zębów do leczenia czego nie potwierdzili dwaj inni dentyści zdecydowanie nie wzbudziło to mojego zaufania Brak cennika w gabinecie ,recepcja twierdzi,ze nie mają co jest niezgodne z jakimikolwiek standardami polityki fiskalnej ,więc nie bardzo wiadomo za co ile trzeba płacić To jeden z najdroższych gabinetów w Szczecinie i tym bardziej klient powinien mieć pełny wgląd w cennik ,inni umieszczają go nawet na swoich stronach internetowych ,a tutaj na darmo go szukać Nie polecam

Świetny specjalista, budzący zaufanie. Dba nie tylko o profesjonalne wykonanie usługi ale i o estetykę jamy ustnej. Przy tym niezła laska przy której miło spędza się czas.

Pani doktor jest swietnym fachowcem a do tego bardzo mila no i nie ma co ukrywac, ze takich dentystow u nas w Szczecinoe jest malo. specjalizuje sie w protetyce i to widac od razu a nie jak wieksosc usuwa ciaze, krawaty wiaze byle by tylko 100 zarobic

znakomity dentysta, no i bardzo przyjazna atmosfera, POLECAM!!!

znakomity dentysta, no i bardzo przyjazna atmosfera, POLECAM!!!