dr Agnieszka Rybicka

Pani doktor jest bardzo osobą odpowiednią na swym stanowisku jestem pod jej opieką od urodzenia a mam 16 lat i bardzo jest mi przykro ze powoli będę musiał opuszczać jej podwórko zawsze dawała trafne diagnozy była bardzo sympatyczna co prawda pani doktor ma czasem swoje humorki jak ktoś przyjdzie czasem z czerwonym gardłem na szczepienie potrafi podnieść głos lecz wszystko jest w dobrym celu każdy kto ją zna to wie że jest godna zaufania w wieku 4 lat trafnie postawiła diagnozę o moim zapaleniu płuc co poskutkowało szybkim przebiegiem choroby nie byłem i nie jestem osobą ktora często chorowała ale jeżeli już to naprawde czułem się u niej bardzo komfortowo pewnie nie będę do 18 lat u niej za często ale dziękuję jej za to że wszystkie choroby w wieku przedszkolnym przeszedłem nienajgorzej i czas płynąć dalej wszytskim panią doktor bardzo polecam !!!

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o Pani Doktor. Wiem że na pewno nie każdemu będzie słodzić, jak widzi że dziecko jest zaniedbane. Sama byłam świadkiem jak matka przyszła na kontrolę po chorobie z tak brudnymi dziećmi ze nie mogłam uwierzyć, nie był to brud nawet jednodniowy (ludzi nawet biednych mydło i woda nie powinna "gryźć" ). W takiej sytuacji uważam że miała prawo być nie miła i zwrócić uwagę. Pani Doktor sama myła te elementy gabinetu -dezynfekowała ,z którymi my mieliśmy kontakt później, kiedy nas przyjęła. Poza tym czytając niektóre opinie domniemam że scenariusz był trochę inny. Pani która skarży się na uszkodzenie napletka...hmn...pewnie zaniedbała to wcześniej i jak Pani Dr zobaczyła stan lub chciała pokazać i wytłumaczyć to pewnie stało się jak się stało. Urażona i upokorzona Matka broniąc swoje zaniedbanie....Wiadomo :)Jak dla mnie Pani Dr jest bardzo miła, złości się i pokazuje emocje bo jest człowiekiem, gdyby było inaczej pewnie wszyscy by skarżyli że jest zimna i maszynowo przyjmuje. Jeśli ktoś dba o Dzieci i sumiennie bierze do serca dobre rady Pani Dr to na pewno krzywda Dziecku się nie stanie. Jeśli chodzi o leki....wiadomo że cena idzie w parze z jakością...nie wszystkich stać na drogie leki czy szczepienia, ale znając podejście Pani Dr, to jeśli ktoś potrafi np palić papierosy a mówi ze nie stać go na szczepionkę o np 80zł. droższą....to trudno jest przemilczeć wybór takiej osoby. Poza tym mój budżet domowy różnie pozwalał na wykup drogich leków i nigdy nie usłyszałam od Pani Dr nic negatywnego na coś tańszego. Nie zganiła mnie za to i zawsze wybrała najlepsze ale ciut tańsze. Wiem że nie ze wszystkimi lekami da się tak zrobić....ale czasami się udało. Pamiętajmy że nikt nie jest nieomylny, każdy ma swoje uczucia i działa według swoich zasad...Więc nie oczekujmy że w każdej sytuacji Pani Dr będzie idealna wg każdego z nas...a każdy z nas ma prawo pojechać na swoje wymarzone wakacje, nawet jeśli są to "Kanary". Nikt za darmo nie pracuje i "manna z nieba nie leci" :) Pozdrawiam...i trochę pokory "Opiniującym "

Prowadzi nasze dziecko 6 lat. Po5 latach odwróciła się i leczy, nie leczy jak należy. Ma podpisane umowy z drogimi firmami farmaceutycznymi, jeździ na Kanary, ale jak postawiliśmy się że nie mamy kasy na te drogie leki tylko tańsze (zamienniki, szczepionki)to zaczeła po łepku a nawet Zaszkodziła niemowlakowi wmawiając żeby dawać wit D na ciemiończke choć ta już prawie zarosła!!! Masakra!!! A na jelitówke-probiotyk. Leci w 100%na kase. i zmieniamy lekarza bo to nie ma sensu.(mamy 2 smerfów)

Dla mnie i mojego dziecka najlepszy pediatra ever. Nasza przygoda z panią doktor zaczęła się kilka lat temu od rozpoznania bezobjawowego zapalenia płuc. Gdyby nie wnikliwe studiowanie karty, wywiad i badanie dziecka nie wiem jak to by się skończyło. Jako matka ufam tylko jej. Zastanawiam się skąd te inne szkalujące opinie? Cóż, człowiek jest tylko człowiekiem.. Różnica zdań bierze się stąd, że patrzymy na tę samą rzecz, a pojmujemy ją odmiennie. Jeśli np lekarz bada stetoskopem krótko to może dlatego, że już przy pierwszych wdechach słychać zmiany? A rodzic ma prawo ze swojego punktu widzenia ocenić badanie za niedbałe. Wierzę, że wszystkie te negatywne opinie dałoby się wyjaśnić. (Zapewne poczuciem anonimowości jakie daje internet) W każdym bądź razie dla mnie dr Rybicka jest w 100% godna polecenia.

Faszeruje antybiotykami, badanie stetoskopem przebiega w ciagu setnych sekundy, jest przeprowadzane niedbale, strzela z diagnozami, w gardlo tez patrzy w mgnieniu oka.. gdyby nie inni specjalisci moj kilkuletni syn do tej pory nie zostalby zdiagnozowany z powaznymi problemami.

Moją córeczką zajmuje się od 4 lat, zawsze jest miła, córka bardzo lubi do niej chodzić. poświęca nam tyle czsu ile trzeba nawet na telefon zawze udzieli porady a co najważniejsze nie faszeruje młodej antybiotykami (jest to ostateczność), Polecam

Dla mnie a raczej mojej córki Zuzi, Pani doktor jest znakomita, uprzejma, oferuje fachową pomoc lekarską, jak dotąd tzn. 5 rok bez prolemu diagnozuje moje dziecko :) Serdeczne podziękowania składam na ręce Pani doktor.

Zdecydowanie nie polecam! Pani dr jest nie miła, moje dziecko na jej widok zawsze płakało, a najbardziej wstrząsnęła mną sytuacja podczas badania przed szczepieniem gdy pani dr nie pytając mnie o zgodę ściągnęła napletek mojemu synkowi. Ranka krwawiła a gojąc się powstały blizny. Chirurg był zszokowany że pediatra podejmuje takie inwazyjne działania na niespełna półroczym dziecku. Wypisałam czym prędzej się i dziecko z poradni gdzie pracuje Pani dr Rybicka.

Nie polecam dr A. Rybickiej. Miałem kiedyś tzw. ostry brzuch (okropny ból, odruch wymiotny bez możliwości zwymiotowania, leżałem, nie mogłem się ruszyć, brzuch napęczniał nieprawdopodobnie). Przyczyna niewykryta, pani doktor nie raczyła przyjechać będąc wolna w domu, radziła podać Nospę (która by mnie zabiła) i prowokować wymioty (mimo że nie było jak, bo cały układ pokarmowy od jamy ustnej do.... miałem zablokowany). Jeszcze stwierdziła, że to zapewne z przejedzenia (to pewnie "taki żarcik" w jej stylu) mimo że w tym dniu 3x załatwiałem potrzeby fizjologiczne, a zjeść potrafię dużo więcej i, ponieważ mam ostrą gimnastykę rehabilitacyjną i basen, moja przemiana materii jest bez zarzutu. W dodatku bardzo infantylne podejście do pacjentów, mnie jako pełnoletniemu przynosiła jeszcze jakieś nalepki, maskotki itp. chyba po to, żeby zatrzeć złe wrażenie. NIE polecam STANOWCZO.

Uważam że Pani jest nadzwyczaj mało kompetentna a poza tym bardo skorumpowana. sprawia wrazenie jakby pracowala z przymusu.nie chciała przyjąć dziecka z wysoką gorączką i boleściami ponieważ nie było pani kierownik która wyraziłaby zgodę na złożenie deklaracji...żenujące...