Agnieszka Ryznar

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest osobą, od której bije empatia, bardzo szybko reaguje i bardzo dobrze dobiera leki. Słucha i odpowiada. Jest lekarzem z powołania. Szkoda, że jest tak mało lekarzy w Rzeszowie takich jak pani dr Ryznar.

Kompetentna, miła, życzliwa Pani doktor. Lekarz z powołania. Cieszę się, że wybrałem właśnie tę Panią doktor.

Pani doktor jest lekarzem z powołania, stara sie pomóc wszystko spokojnie tłumaczy.GODNA POLECENIA .

Pani doktor jest bardzo mądra, kompetentna,dzięki jej szybkiej reakcji i trafnej diagnozie nasz synek trafił szybko do Szpitala, został zoperowany i wszystko się dobrze skończyło.Dziękujemy.

Pani doktor przyjmowała moją mamę na Izbie Przyjęć Szpitala MSW i muszę przyznać,że mimo młodego wieku Pani doktor bardzo dokładnie wytłumaczyła nam mechanizm działania leków, dlaczego wystąpiły takie a nie inne objawy,uspokoiła nas i naprawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem.

Bardzo miła Pani doktor,która potrafi wysłuchać , wszystko spokojnie tłumaczy,stara się pomóć, nie zostawia pacjenta samemu sobie.

Pani doktor to przemiła lekarka z dużą wiedzą,wszystko spokojnie tłumaczy,odpowiada na pytania ,naprawdę godna polecenia.

Pani Ryznar przyjmowała osobę której jestem opiekunem na izbie przyjęć szpitala MSW. Osoba ta choruje psychicznie poważnie. Miałyśmy duży problem w jakim mechanizmie "zadziały się" pewne somatyczne objawy - czy z powodu nowo wdrożonego neuroleptyku czy z innych czysto somatycznych powodów. Potrzebne było szybkie różnicowanie. Sensowna sympatyczna i co najważniejsze rzeczowa lekarka. Uważnie słuchająca wywiadu od rodziny co jest bardzo ważne w wypadku pacjentów chorych psychicznie. Bez cienia - jak to często bywa - próby bagatelizowania objawów "bo psychiatrycznemu pacjentowi i jego rodzinie pewnie się wydaje...".

Miła, sympatyczna pani doktor,która podchodzi z uśmiechem do każdego pacjenta,ma dobre podejście do dzieci to lekarka godna polecenia

Bardzo dobra specjalistka i dusza człowiek. Chce i potrafi pomóc, zachowuje zdrowy dystans do farmakoterapii, z łatwością nawiązuje dobry kontakt z pacjentem co sprawia, że nietrudno się przed nią otworzyć. Czyni cuda - nawet porady i rozmowa z nią przez telefon może uleczyć. Panią doktor uważam za zdecydowanie najlepszą i najbardziej ludzką wśród lekarzy.