Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem psychologiem, terapeutą rodzinnym.

Jestem psychologiem, terapeutą rodzinnym.
Ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii w nurcie systemowej terapii rodzin oraz szereg szkoleń z zakresu terapii rodzin oraz dzieci.
Mam kilkunastoletni staż pracy w poradniach psychologicznych oraz prywatnym gabinecie.
Zajmuję się przede wszystkim terapią rodzin oraz par, ale także terapią indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Służę również wsparciem dla rodzin w okresie przed, w trakcie i po rozwodzie. Pomagam także rodzinom patchworkowym budować relacje wewnątrz nowej rodziny jak i ułożyć kontakty z pozostałymi partnerami/rodzicami.
Obszarem mojej szczególnej troski są małe dzieci i ich rodzice, którzy poszukują swojego modelu dobrego rodzicielstwa. Ja chętnie im w tej drodze towarzyszę, oferując pomoc w ich wątpliwościach i trudnościach oraz wsparcie w pogłębianiu kompetencji rodzicielskich. W zakresie tej tematyki prowadzę warsztaty dla rodziców oraz coaching rodzicielski.