Agnieszka Slusarczyk

Lekarka wyjątkowo nieuprzejma, nie informuje pacjenta o podstawowych sprawach, zdecydowanie NIE POLECAM.

Super Pani doktor ma podejście do małych dzieci jak i do starszych"drągali ":)

Super Pani doktor ma podejście do małych dzieci jak i do starszych"drągali ":)

okropna baba,beznadziejna,zle dobrala mi szkla,nie chce sie do tego przyznac tylko kombinuje i podaje niepodstawne wytlumaczenia,bardzo zarozumiala i arogandzka,podejrzwam ze na wizytach prywatnych zachowuje sie inaczej,a na kase chorych idzie na ilosc a nie na jakosc,mi powiedziala ze nie ma czasu sprawdzac okularow bo nie ma na to czasu bo jest kolejka

Nie polecam - kobieta arogancka, po 5 min wystawia opinie o człowieku, nie spełniony psycholog a nie okulista

jest najlepszą lekarką ze wszystkich mi znanych

jest najlepszą lekarką ze wszystkich mi znanych

jest super okulistką,zawsze uprzejmnaleczę sie u nie 8 lat jezeli czegoś nie wie wysyła do wrocka lub katowic chodzilam przez ponad 20 lat do roznych okulistow w legnicy i prywatnie nikt nie potrafil rozpoznać choroby.udalam się do pani slusarczyk po 2 wizytach rozpoznala chorobe,stara sie jak moze uratować mi jedno oko ktore mi pozostalo.

Byłem u Pani doktor parę dni i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest jednym z NAJMILSZYCH lekarzy u jakich kolwiek kiedyś byłem. Widać, że zna się na rzeczy i moją drobną wadę dokładnie mi opisała co mam z nią dalej poczynić. Chętnie udzieliła mi odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Bardzo ale to bardzo polecam wszystkim Panią doktor bo jest naprawde wysokim specjalistą w sprawach wzrokowych.

super lekarka:))leczyłam się wczesniej u innego okulisty ale pani Ślusarczyk po dokładnych badaniach, jako pierwsza wyszukała to, co bylo przyczyną moich wieloletnich dolegliwości. Naprawdę polecam:)

Po wędrówce od gabinetu do gabinetu wreszcie ktoś się mną naprawdę zajął. Sprzęt ma chyba najlepszy w mieście. Widać w nim każdą część oka.

Pani doktor nie zrobiła na wstępie wywiadu, kolejne informacje uzyskiwała ode mnie w trakcie wizyty. Niestety, okazało się, że nie podobała jej się kolejność, w jakiej te informacje przekazywałam i strzelała fochy. Poza tym o jednym z moich problemów powiedziała, że "wszyscy w pewnym wieku tak mają". Niestety, żadna znana mi osoba nie ma takiego problemu, więc nie wiem, czy rzeczywiście nie jest to objaw, z którym powinnam udać się do innego lekarza.