mgr Agnieszka Ślusarska

Dietetyk

Dziękuję za pomoc. Bardzo dobra oferta ze strony poradni. Nie wierzyłam w takie porady, ogólnie w lekarzy. Moje zdanie w tej kwestii diametralnie uległo zmianie, a wszystko dzięki Pani Ślusarskiej.

Polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz życzliwość, wyrozumiałość. Właściwa osoba na właściwym stanowisku.

Pani Agnieszka jest bardzo fajna, wszystko ładnie mi pomaga. Mam do niej pełne zaufanie, a jesli chodzi o odchudzanie to wszystko idzie w dobrym kierunku.

Z czystym sumieniem polecam. Uczciwość, zrozumienie problemu oraz skuteczność w kwestii diety. Wreszcie zmierzam do przodu, a dieta bardzo mi odpowiada. Podziękowania dla Pani Agi.

Konsultacja była w porzadku, wszystko poszło dokladnie tak jak oczekiwałam :) Jakość tego wszystkiego zrobiło na mnie dobre wrazenie, to teraz trzeba działać dalej :)

Konsultacja była w porzadku, wszystko poszło dokladnie tak jak oczekiwałam :)

Oj POLECAM POLECAM!!!To mój pierwszy dietetyk i od razu okazał się celnym strzałem. Pani Agnieszka jest miła, kompetentna i cierpliwa bo na początku zasypywałam ją milionem pytań. Sama trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia i w 100% spełniła moje oczekiwania. Schudłam 12kg, nauczyłam się jeść i uporałam się z trądzikiem bo w moim przypadku słaba dieta odbiajała się też na cerze.