lek. dent. Agnieszka Sobieraj

Jestem zachwycona po wizycie. Po raz pierwszy, w momencie kiedy usiadłam na fotel dentystyczny, zszedł ze mnie stres. Pani doktor bardzo miła i fachowa☺️ Spokojnie wszystko mi tłumaczyła co będzie robić krok po kroku. Polecam!

Polecam!

Pani Doktor fachowa, spokojna, zawsze miła i nawet dla takiego pacjenta jak ja cierpliwa :) Pani doktor poświeca całą swoją uwagę na pacjencie. Zawsze wychodzę zadowolona! Mogę nawet powiedzieć, że dzięki niej jak i całej asyście nie boję się już dentysty. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam:)

Jest swietna wreszcie nie mam tych brązowych rys na zębach z przodu przy plombach co mnie doprowadzalo do szału 3 razy mi je wymieniali i ciągle to samo A teraz juz rok mija i jest dobrze

Młoda, fachowa, bardzo miła szybko bezboleśnie, odpowiednie terminy , można prywatnie jak i na NFZ . Polecam

Polecam