lek. dent. Agnieszka Socha-Dydo

Bardzo dobry lekarz mimo młodego wieku. Pani doktor wyleczyła mi zęba, którego inni lekarze radzili usunąć.

Pani doktor wykonała mi resekcję pozostawionych fragmentów korzeni zębowych (po górnej lewej piątce i szóstce). Zęby były usuwane wcześniej przez innych stomatologów. Zabieg został wykonany, uważam, bardzo dobrze i sprawnie, z gojeniem dziąseł nie było problemu. Polecam p. doktor jako b. dobrego chirurga stomatologicznego.

bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim, którym zależy na zdrowych zębach

bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim, którym zależy na zdrowych zębach

Jestem bardo zadowolony z wizyty. Coś co zapowiadało się na bolesna wyrwanie zęba okazało się całkiem znośnym doświadczeniem. Pani Agnieszka poświęciła mi odpowiednią ilość czasu i usunęła zęba z wprawą.