Witam. Pani "Mario12" (12 to iloraz pani inteligencji?) W Kostrzynie w Nowym Szpitalu miałem przyjemność być tylko raz na rehabilitacji stacjonarnej przez 21 dni. Wielokrotnie byłem na oddziale rehabilitacji ambulatoryjnej i z pełną świadomością powiem iż pani opowiada wierutne bzdury które nic wspólnego z prawdą nie mają. Nie wiem jaki pani ma interes by opowiadać tak kłamliwe rzeczy. Kadra tego oddziału wykonuje swą pracę w sposób profesjonalny i rzetelny. Będąc częstym gościem tam na rehabilitacji NIGDY ALE TO NIGDY pani kierownik ani jej podwładni nie odnosili się do pacjentów w sposób niegodny, uwłaczający ich godności, nigdy nikt z personelu nie krzyczał na pacjentów... wręcz przeciwnie; mimo natłoku pracy rehabilitanci zawsze mieli czas na dobre słowo dla pacjentów. Więc na koniec: kobieto... troszkę szacunku da ciężko pracujących tam ludzi
Pozdrawiam... Tomasz Galas p.s. Taka pani odważna w oszczerstwach a dlaczego nie podpisała się pani imieniem i nazwiskiem podobnie jak ja?

Mam bardzo dobre zdanie o Pani Agnieszce.

Mam bardzo dobre zdanie o Pani Agnieszce.

Pani Agnieszka Sosnowska jest kierownikiem rehabilitacji ambulatoryjnej w Kostrzynie. Od pewnego czasu choruję i jestem zmuszona uczęszczać na rehabilitację. Kilka razy miałam do czynienia z Panią Sosnowską. Nie rozumiem, jakim prawem Pani Sosnowska podnosi głos na pacjentów (nie tylko w stosunku do mnie), jest opryskliwa, bardzo nieuprzejma. Inni pacjenci również się skarżą! Kostrzyn jest małą miejscowością i tutaj każdy zna każdego, więc już nie raz słyszałam złe opinie kierowane na Panią Sosnowską. Pacjentów, którzy się jej "nie podobają" omija i każe im długo czekać. Chciałam przestrzec pacjentów przed tą panią.