lek. dent. Agnieszka Sroka

Jestem pacjentką Pani Agnieszki Sroki od ok.13 lat. Nie zamieniłabym mojej dentystki na nikogo innego. Leczymy się u Pani Agnieszki całą 5 osobową rodziną. Ma wyjątkowe podejście do każdego pacjenta, również wyjątkowe do dzieci. Wszystko dokładnie tłumaczy, co będzie się działo, czego należy się spodziewać i w końcu stomatolog u którego nic nie boli. Polecam wszystkim, którzy są "po przejściach" dentystycznych i tych , którzy się bardzo boją. Poza tym, że jest dobrym stomatologiem to również, dobrym człowiekiem i to się czuje również w leczeniu. Dziękuję za dotychczasową opiekę i naprawdę polecam bardzo :-). Agnieszka B.

Cudowna. Bardzo miła i sympatyczna, świetnie leczy,opieka jak nad "jajkiem" :) Naprawdę warto pójść, pełen profesjonalizm, podejście, można iśc tylko z przyjemnością :))

Pierwszy stomatolog do którego chodzę z przyjemnością. Gorąco polecam. Bardzo sympatyczna i przemiła osoba. Do tego bardzo delikatna .

Bardzo sympatyczna pani stomatolog , mój synek chodzi z chęcią! i uśmiechem na twarzy polecam

nie mogę zrozumieć jak ktos mógł napisac ze jest nie miła . to jedna z najmilszych lekarek jakie znam . podejscie do pacjenta ok do dzieci też , i co najwazniejsze nie ma opuznień wic wizyta o czasie . polecam

Niemiła obsługa brak podejścia do pacjenta nie polecam nikomu spotkania z tą panią