lek. dent. Agnieszka Sroka

Pierwszy stomatolog do którego chodzę z przyjemnością. Gorąco polecam. Bardzo sympatyczna i przemiła osoba. Do tego bardzo delikatna .

nie mogę zrozumieć jak ktos mógł napisac ze jest nie miła . to jedna z najmilszych lekarek jakie znam . podejscie do pacjenta ok do dzieci też , i co najwazniejsze nie ma opuznień wic wizyta o czasie . polecam

Bardzo sympatyczna pani stomatolog , mój synek chodzi z chęcią! i uśmiechem na twarzy polecam

Niemiła obsługa brak podejścia do pacjenta nie polecam nikomu spotkania z tą panią