dr n. med. Agnieszka Staniewskadr n. med. Agnieszka Staniewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Staniewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

Jestem dermatologiem z ponad 10- letnim stażem zawodowym. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizację uzyskałam w Wojskowym Instytucie Medycznym. Konsultuję i wykonuję zabiegi w zakresie szeroko ujętej dermatologii zabiegowej, dermatochirurgii, a także dermatologii estetycznej. Zajmuję się dermoskopową diagnostyką znamion, a także leczeniem chorób skóry w szczególności Trądzik, Wyprysk Atopowe Zapalenie Skóry, Łojotok, Łuszczyca, Grzybice i inne.

Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam

Dr Agnieszka Staniewska to bardzo dobry lekarz dermatolog, chodziłam do wielu, którzy nie wiedzieli co mi jest, dopiero dr Agnieszka Staniewska naprawdę mi pomogła, bardzo polecam

bardzo polecam

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny