lek. dent. Agnieszka Stankiewicz

Pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładna, cierpliwa, dużo wyjaśnia, godna zaufania. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Na żadnego innego stomatologa nie zamienie.

Super Pani Stomatolog :-) Uprzejma, życzliwa, fajne podejście do pacjenta, punktualna! Wszystko dokładnie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Poza tym leczenie całkowicie bezbolesne! Aż trudno uwierzyć, że siedzi się na fotelu dentystycznym, bo wrażenia jak ze SPA. Gorąco polecam! Barbara

Barbara

Zdecydowanie polecam!!!! Pani dr jest konkretna,dokładna i szczera. Ma ogromną cierpliwość:) Dużo opowiada i tłumaczy.Ceny bardzo przystępne.Mało jest takich lekarzy.

Zdecydowanie polecam!!!!

Polecam! Bardzo przyjazna atmosfera. Pani doktor wszystko tłumaczy zrozumiałym językiem. Cena niewygórowana.Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Zielona Góra"?

Jarosław Schab

Chirurg stomatolog