lekarz Agnieszka Stapowicz

2,8
3,2

Pełny profesjonalizm, kompetencja. Jestem mega zadowolony i z całego serca polecam wszystkim, którzy chcą mieć spokój z zębami.

Pełny profesjonalizm, kompetencja.

Wspaniały lekarz-stomatolog, pani dr Agnieszka Stapowicz.Polecam wszystkim za profesjonalność, , uprzejmość i cierpliwość. Serdeczne , ciepłe pozdrowienia dla Pani doktor, jako prawdziwego Lekarza-Człowieka.

Pani Stapowicz leczy zęby mojej córce od 3 lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Osoba znająca się na tym co robi, niesamowita jeżeli chodzi o dokładność i zaangażowanie. Wysoki poziom leczenia, kultura osobista, dobry człowiek.

Pani Agnieszka to typowy dentysta naciagacz. Byłem raz i dowiedziałem się że muszę wyleczyć 4 zęby. Poszedłem do innego lekarza i od 5 lat nic się nie dzieje i żaden z zębów nie był robiony. Naciąganie ludzi swoją uprzejmoscia na niepotrzebne leczenie. Nie polecam!

Strata zębów i pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam...nawet wrogowi

Strata zębów i pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam...nawet wrogowi

Chcesz się pozbyć zębów? To dobrze trafiłeś (aś)

Chcesz się pozbyć zębów? To dobrze trafiłeś (aś)