lekarz Agnieszka Stepańczak

Neurolog

Zwykły ludzki humanitaryzm oraz Empatia jaką ta Pani reprezentuje jest na bardzo wysokim poziomie.Z tym się trzeba wychować od małego.Na medycynie tego nie uczą.Miła,uprzejma,wysłucha.Bardzo brakuje takich osób w medycynie a zwłaszcza lekarzy.BARDZO PANI DZIĘKUJĘ.Za takie właśnie podejście do chorego.

Najlepsza Pani doktor,neurolog jaką znam. Profesionalnie , ogrom wiedzy, asertywnosci i przyjaznej atmosfery. Polecam jak tylko mogę.

Pani Doktor choc młoda, to bardzo kompetentna. Długo rozmawia i przepytuje pacjenta, przez co wywiad jest bardzo szczegółowy. Dokładnie tłumaczy co się z pacjentem dzieje, jakie są rokowania i jakie będzie leczenie. Jasno i rzeczowo odpowiada na pytania. Wiadomo czego się spodziewać i na jakie leczenie nastawić. Do Pani Doktor trafilismy po wypadku komunikacyjnym (polytrauma) z całkowicie zniszczonymi nerwami prawej ręki i barku.

Lekarka bardzo mądra i z ludzkim podejściem. Naprawdę chce pomóc. Opiekowała się mną w szpitalu po udarze, a teraz jestem u niej w poradni. Bardzo mi pomogła !

Miła, cierpliwa a przede wszystkim skuteczna. Dzięki leczeniu ataki migreny mam już sporadycznie i znacznie łagodniejsze. Dodatkowo, wykryła u mnie niedoczynność tarczycy, co przeoczył mój lekarz rodzinny. Bardzo polecam!

Niepoważna lekarka bez specjalizacji, bierze kasę za przepisanie recept. Wysyła na badania i nic dalej...

Pani Doktor jest niezwykle miła, przystępna, ma czas do chorego. Wykorzystuje całą swoją wiedzę i możliwości aby pomóc pacjentowi.

Pani Doktor jest wspaniała, kompetentna i pomocna. Szuka, szuka i znajduje. Polecam Ją każdemu pacjentowi ze schorzeniami neurologicznymi. Zanim trafiłam do Pani Doktor Stepańczak, leczyłam się u Profesora, ale wierzcie mi, profesorska rutynę, zamieniłam na młodą i chłonną głowę, pełną wiedzy lekarskiej, otwartej na pacjenta.