lekarz Agnieszka Stepańczak

Neurolog

Najlepsza Pani doktor,neurolog jaką znam. Profesionalnie , ogrom wiedzy, asertywnosci i przyjaznej atmosfery. Polecam jak tylko mogę.

Pani Doktor choc młoda, to bardzo kompetentna. Długo rozmawia i przepytuje pacjenta, przez co wywiad jest bardzo szczegółowy. Dokładnie tłumaczy co się z pacjentem dzieje, jakie są rokowania i jakie będzie leczenie. Jasno i rzeczowo odpowiada na pytania. Wiadomo czego się spodziewać i na jakie leczenie nastawić. Do Pani Doktor trafilismy po wypadku komunikacyjnym (polytrauma) z całkowicie zniszczonymi nerwami prawej ręki i barku.

Lekarka bardzo mądra i z ludzkim podejściem. Naprawdę chce pomóc. Opiekowała się mną w szpitalu po udarze, a teraz jestem u niej w poradni. Bardzo mi pomogła !

Miła, cierpliwa a przede wszystkim skuteczna. Dzięki leczeniu ataki migreny mam już sporadycznie i znacznie łagodniejsze. Dodatkowo, wykryła u mnie niedoczynność tarczycy, co przeoczył mój lekarz rodzinny. Bardzo polecam!

Pani Doktor jest niezwykle miła, przystępna, ma czas do chorego. Wykorzystuje całą swoją wiedzę i możliwości aby pomóc pacjentowi.

Pani Doktor jest wspaniała, kompetentna i pomocna. Szuka, szuka i znajduje. Polecam Ją każdemu pacjentowi ze schorzeniami neurologicznymi. Zanim trafiłam do Pani Doktor Stepańczak, leczyłam się u Profesora, ale wierzcie mi, profesorska rutynę, zamieniłam na młodą i chłonną głowę, pełną wiedzy lekarskiej, otwartej na pacjenta.

Niepoważna lekarka bez specjalizacji, bierze kasę za przepisanie recept. Wysyła na badania i nic dalej...