dr Agnieszka Stępień

Pani doktor jest niedokładna. Za szybka ! Leczenie po kilku miesiącach trzeba bylo powtórzyć. Nie polecam.

Bardzo fajna i kompetentna pani stomatolog🙂👍wpadłem z przypadku ...mama mi znalazła Panią na necie a zostaje na wszystkie ząbki...a trochę ich jest 😮polecam🙂

Pani Agnieszka jest profesjonalistką w swojej dziedzinie dbającą o komfort pacjenta. Dodatkowym atutem Pani Doktor jest jej życzliwość i pogoda ducha, które działają kojąco i są bardzo pomocne przy różnych zabiegach. Dzięki temu zabieg scalingu i piaskowania odbył się niemal bezboleśnie. Poza tym umiejętność podejścia również do młodszych pacjentów pozwala na leczenie ubytków u córki. To sprawia, że Pani Agnieszka jest godna polecenia jako stomatolog dla całej rodziny.

Panią doktor znam od 13 lat, od tego momentu, nigdy nie byłam u żadnego innego dentysty i nie zamierzam tego robić. Pani Agnieszka jest profesjonalnym stomatologiem, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ponadto uprzejma, życzliwa a przede wszystkim znająca się na swojej pracy, którą wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Polecam z całego serca Panią stomatolog Agnieszkę Stępień!!! Monika Nowak

Najlepszy stomatolog z jakim mialam przyjemnosc. Profesjonalne podejscie, do tego bardzo uprzejma. Nie wyobrażam sobie zeby ktos inny dbal o moje zeby. Dziękuję

Panią Doktor znam od lat. Jest według mnie najbardziej kompetentną i profesjonalną dentystką, na jaką trafiłam. Profesjonalna, dokładna, z ogromną wiedzą, skuteczna i świetna w tym, co robi. Przy tym cierpliwa, wyrozumiała, zawsze z uśmiechem stara się pacjentowi pomóc rozładować stres. Polecam każdemu, leczy kilka osób z mojej rodziny i każdy jest bardzo zadowolony.

Bardzo dobry stomatolog. Profesjonalizm, zaangażowanie, uprzejmość, solidność. Polecam Panią dr w 100%

Pani dr jest w pełni osobą kompetentną, znającą się w problematyce zębów, delikatną w pracy , a jednocześnie skuteczną. Polecam!

Właśnie wróciłam od Pani Doktor, u której znalazłam się przez zupełny przypadek poszukując dobrego stomatologa na terenie Dąbrowy Górniczej. Nie wiedziałam nic, żadnych znajomych, którzy byli u Pani Doktor wcześniej- teraz wiem i śmiało mogę polecić (zaznaczam, że należę raczej do "upierdliwych" pacjentów:-). Moja opinia: profesjonalnie: ząb nr 1 wygląda perfekcyjnie, wszystko wyjaśnione- każdy szczegół, a przede wszystkim przyjemnie, miło, bez pośpiechu i oczywiście dobra cena (koszt wizyty 130zł, ponieważ miałam dodatkowo znieczulenie) pozdrawiam Katarzyna Ogórkiewicz

pozdrawiam
Katarzyna Ogórkiewicz

Pani Agnieszka jest bardzo uprzejma , zęby po leczeniu wyglądają jakby nigdy nie nie były chore, zdecydowanie polecam. Monika

Monika