mgr Agnieszka Suwada Całus

Psychoterapia

Badania psychologiczne

Poradnictwo psychologiczne, interwencja kryzysowa

Możliwość wizyty w domu pacjenta

Pani psycholog Agnieszka Suwada - Całus jest rzetelnym, zaangażowanym i skutecznym specjalistą. Wyróżnia się empatią, jest bardzo miła, a spotkania z nią to pełen profesjonalizm. Pomoże w najtrudniejszych problemach.

Pani Psycholog Agnieszka pomaga dotrzeć do sedna problemu i małymi kroczkami rozwikłać przyczyny. Terapia dostosowana indywidualnie do pacjenta pozwala uwierzyć w siebie i własne możliwości. Dziękuję

Terapia, którą prowadziła Pani psycholog Agnieszka Suwada-Całus była dla mnie czasem, kiedy mogłam w życzliwej atmosferze poukładać sprawy, emocje, lęki, o których nie miałam pojęcia, bo mocno ukrywałam je przed innymi i samą sobą. Dzięki fachowej pomocy, wsparciu, ale przede wszystkim trafnym uwagom czy rzeczowej diagnozie mogłam dotrzeć do sedna problemu i zacząć leczenie tego, co przeszkadzało w pełni cieszyć się życiem. Za trudną pracę i życzliwość -wielkie dzięki!

Pragnę wyrazić moją osobistą opinię o pracy Pani Agnieszki Suwada-Całus. Uważam że jest to najlepszy psycholog i wysokiej klasy fachowiec. Jest osobą wzbudzającą zaufanie poprzez niezwykłą delikatność i wyczucie. Pani Agnieszka pomogła mi przetrwać najtrudniejszy czas, jakiego dane mi było doświadczyć w moim życiu. Pani psycholog w profesjonalny sposób zdiagnozowała mój stan psychiczny. Wskazała jak radzić sobie z lękiem i jak prawidłowo funkcjonować. Wszystkie słowa które kierowała do mnie były dla mnie cudownym lekarstwem. Pani Agnieszka to osoba wyjątkowa a jej pomoc w terapii jest nieoceniona. Polecam. Wdzięczna pacjentka Urszula.

Wdzięczna pacjentka Urszula.

Na ręce Pani Doktor pragnę złożyć ogromne podziękowania i wyrazić wdzięczność, którą nie sposób opisać słowami. Przebywając na Oddziale Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie opiekowała się mną Pani Doktor Agnieszka Suwada-Całus, zetknęłam się z niespotykaną wysoką kulturą, szacunkiem oraz opieką wykraczającą dalece poza standardy, które dotychczas było mi dane poznać. Chciałabym podkreślić, iż na każdym etapie kontaktu z Panią Doktor, począwszy od diagnozy a skończywszy na leczeniu/psychoterapii, odczuwałam głęboką życzliwość i troskę. Gratuluję Pani Doktor tego, że istnieją jeszcze dla niej ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa ...

Gratuluję Pani Doktor tego, że istnieją jeszcze dla niej ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa i bezgranicznego zaufania. Starania i zabiegi Pani doktor w trosce o mój stan zdrowia są dla mnie gestem dzisiaj nierzeczywistym, dlatego darzę Panią Doktor wielkim podziwem. Pani Doktor Agnieszka Suwada-Całus to wybitny fachowiec i specjalista w swojej dziedzinie, szanujący człowieka i swoją pracę. Warto ową fachowość podkreślić życząc dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.
Jeszcze raz składam ogromne podziękowania za okazane serce i wspaniałą opiekę medyczną z wyrazami uznania za Pani ciężką pracę.
Wraz z rodziną modlę się, by Pani Doktor już na zawsze otaczała mnie opieką...

Wciąż poszukujesz "Psycholog Oświęcim"?

Gabinety Lekarskie
11 Listopada 3e / 1