Agnieszka Syncerz

Lekarz rodzinny

W dniu wczorajszym miałam pierwszy kontakt z Panią doktor. Trudno mnie zadowolić , unikam spotkań z lekarzami, a podejście Pani doktor jest profesjonalne. Polecam wszystkim.

Leczę się u Pani doktor razem z cala rodziną już 2 lata. Z całego serca polecam. Ma świetne podejście do maluszków i duże zrozumienie i cierpliwość dla dorosłych. nie szczędzi badań. Nie przepisuje w ciemno antybiotyków jak inni lekarze.

Pani doktor jak ma dobry humor, to jest miła. Jak nie, to szkoda czasu na wizytę. Słabe kompetencje. Nic poza przeziębieniem nie wchodzi w rachubę. Stresowałam się przed każdą wizytą. Nie polecam. Szkoda zdrowia.