lek. dent. Agnieszka Szczecińska

Pani dr Agnieszka Szczecińska jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Moja Córka Weronika chodzi do Pani Dr od pierwszych ząbków i każda wizyta przebiega w cudownej atmosferze pomimo borowania :) Werka to mega cykor, a tutaj jest bezproblemowo, siada i mówi "dzień dobry, jestem!:)". Ja również jestem Pacjentką, równie zadowoloną. Dziękujemy z całego serca ❤❤❤❤❤❤

Najlepszy stomatolog dziecięcy. Mam nadzieję, że po tej opinii moje dzieci będą mogły skorzystać z jej usług :)

Wielki ukłon dla Pani Doktor. Córka miała usuwany chory ząb przez innego stomatologa, który nie potrafił sobie poradzić z wyjęciem. Widoczna część została zniszczona, natomiast korzeń pozostał w dziąśle gdyż okazał się trudny do usunięcia. Pani Agnieszka jest dla nas zbawieniem. Po oględzinach, bez wahania zasugerowała, że działamy i usuwamy. Zajęło to moment i po problemie. Córka przeżywając wcześniej wielką traumę po wyjściu z gabinetu powiedziała " Kolejna wizyta tylko u tej Pani" Super podejście do Dzieci, fachowość , zrozumienie, empatia pierwsza klasa. Dziękuję. Gorąco Polecam:)

Wielki ukłon dla Pani Doktor.
Super podejście do Dzieci, fachowość , zrozumienie, empatia pierwsza klasa.
Dziękuję.
Gorąco Polecam:)

Bylem u Pani doktor juz nie raz i wszystko zawsze bylo super. Bardzo ciepla, uprzejma i chetnie wszystko wytlumaczy. naprawde polecam.

Szczerze polecam; w placówce Mr med Pani Doktor leczy ząbki moich synów; bezproblemowo i cierpliwie tłumaczy maluchom wszystko i pozwala zaprzyjaźnić z gabinetem Długo szukałam takiego stomatologa :)