lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topórlek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór - zdjęcie profilowe

lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

NAJLEPSZA STOMATOLOGIA DLA CAŁEJ RODZINY

NAJLEPSZA STOMATOLOGIA DLA CAŁEJ RODZINY
Od 2006 roku, kiedy to otworzyłam Praktykę Stomatologiczną bestDent na warszawskim Bemowie, pomagamy naszym pacjentom w utrzymaniu zdrowego i pięknego uśmiechu na każdym etapie życia.

Naszą intencją jest służyć naszym pacjentom wiedzą, doświadczeniem, najwyższą starannością swej pracy, ale także dobrym słowem, wyrozumiałością i zrozumieniem w rodzinnej atmosferze nowoczesnego gabinetu.

Bardzo cieszę się, że naszymi pacjentami są całe rodziny. ...

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Agnieszkę i BestDent. Pełen profesjonalizm. Osoba bardzo kompetentna i przemiła . Z chęcią tam wrócę.

Pani Agnieszko bardzo dziękuję za wspaniałe wykonanie mojego uzębienia. Piękne dzieło. Pani lek.dent Agnieszka Szcześniak-Topór pracuje profesjonalnie, przez ostatni czas leczyła moje zęby i wykonała most, który przechodzi moje najśmielsze oczekiwania, w ogóle nie widać różnicy z prawdziwymi zębami. Polecam każdemu wizyty u Pani Agnieszki, na pewno nie będziecie zawiedzeni, a wręcz przeciwnie będziecie zachwyceni pracą, rzetelnością wykonania i podejściem do pacjenta. Wszystkiego najlepszego Pani Agnieszko.

świetny specjalista w swoim rodzaju, a co najważniejsze komunikatywny. bardzo polecam.

Wspaniała,młoda lekarka,kompetentna,uczciwie wykonuje swój zawód,na pewno była swietną studentką,w dalszym ciągu widać,że się kształci i rozwija,vide certyfikaty i dyplomy.Odwiedzając jej gabinet wiem,że jestem w najlepszych rękach.

doskonaly specjalista, pelen profesjonalizm i bardzo mila dla pacjenta

doskonaly specjalista, pelen profesjonalizm i bardzo mila dla pacjenta

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134