lekarz Agnieszka Szmit

Neurolog

3,9
3,9
3,7

Chodzę już 10 lat do Pani doktor i widziałem jacy potrafią być ludzie i nie dziwię się że Pani doktor powie komuś słowo i poprosi o ciszę . Czy ktoś z was chciał by by mu wypisano leki o bardzo brzmiącej nazwie ?.

Pani doktor jest bardzo miłą i konkretną osobą. Widać, że posiada ogromną wiedzę i zna się na rzeczy. Jej pracę cechuje ogromny profesjonalizm. Naprawdę wspaniała lekarka!

Najlepszy neurolog w Rybniku. Pani Agnieszka jest bezbłędna, doświadczona i rzeczowa. Do pacjenta podchodzi profesjonalnie i z głową. Polecam

Przemiła i przesympatyczna Pani Doktor! Bardzo dobrze obyta i zorientowana w swoim fachu. Jeden z lepszych neurologów w Rybniku. PS. Nie wiem co za bzdury pisze poprzednik bo chyba byliśmy u dwóch różnych lekarzy.

Ja mogę o Pani doktor Agnieszce Szmit powiedzieć tylko to, co najlepsze. Dzięki Niej wyszłam z bardzo poważnej choroby, a rokowania były tylko operacjne.Uniknęłam najgorszego.Jest osobą pogodną,uśmiechniętą, czasami zmęczona,ale czemu tu się dziwić. Poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi.I co bardzo ważne, oczywiście w moim mniemaniu, Pani doktor Szmit potrafi dać wskazówki i cenne uwagi jak postępować w codziennym życiu, żeby nie prowokować powrotu choroby. pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia

pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia

A ja ledwo chodzę i ze skierowaniem ''pilne'' zostałam przez p.doktor wyrzucona z gabinetu,ponieważ moja choroba nie zagraża życiu.A że p.doktor wybiera się na urlop,więc kazała mi wrócić za dwa tygodnie.Po co ja w ogóle płacę składki? A zależało mi na skierowaniu do poradni leczenia bólu,niestety nic z tego.Dziękuję Pani Doktor!

Pacjenta traktuje jako dodatkowa natretna uciazliwosc jej i tak wkurzajacej oraz chyba zle platnej pracy ktorej ma za duzo wbrew wlasnej woli. I chociaz zdarzaja sie chwile ze potrafi byc rzeczowa, uprzejma i nawet usmiechnieta to jednak jest to wielka rzadkosc. To bardzo nie profesjonalne. Lekarz powinien swoje osobiste problemy zostawic dla siebie a nie dowartosciowywac sie kosztem pacjetow ktorzy sami przeciez z wlasnym problemem przychodza. Bycie lekarzem to trudna i odpowiedzialna praca. Kazdemu zdarzaja sie wpadki. Ja to rozumiem ale chodzac do tej pani od kilku lat obserwuje powiekszajace sie objawy wypalenia zawodowego co niestety odbija sie zarowno na jakosci leczenia jak i nastawieniu do pacjentow.
Polecam tylko w ostatecznosci jak juz nie bedzie innych lekarzy lub weterynarzy.

Pani doktor bardzo nieuprzejma, pracuje chyba za karę traktuje pacjenta jak zło konieczne. Nie polecam!

Leczę się już od kilku lat u tego lekarza. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani problemów. Polecam każdemu który szuka dobrego neurologa.