lekarz Agnieszka Szmit

Neurolog

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii... Już na dzień dobry Pani doktor nieuprzejmie zachowała się w stosunku to innego pacjenta. Byłam na wizycie prywatnej i ten Pan również chciał... Odechciało mi się w pierwszej minucie... Niestety nie jest miła i sympatyczna. Raczej sprawiała wrażenie że jest tam za karę... Żadnego podejrzenia choroby, usłyszałam ,, nietypowe objawy" i dostałam psychotropy!... Szczerze? Pieniądze za wizytę poszły w błoto...

Chodzę już 10 lat do Pani doktor i widziałem jacy potrafią być ludzie i nie dziwię się że Pani doktor powie komuś słowo i poprosi o ciszę . Czy ktoś z was chciał by by mu wypisano leki o bardzo brzmiącej nazwie ?.

Pani doktor bardzo nieuprzejma, pracuje chyba za karę traktuje pacjenta jak zło konieczne. Nie polecam!

A ja ledwo chodzę i ze skierowaniem ''pilne'' zostałam przez p.doktor wyrzucona z gabinetu,ponieważ moja choroba nie zagraża życiu.A że p.doktor wybiera się na urlop,więc kazała mi wrócić za dwa tygodnie.Po co ja w ogóle płacę składki? A zależało mi na skierowaniu do poradni leczenia bólu,niestety nic z tego.Dziękuję Pani Doktor!

Najlepszy neurolog w Rybniku. Pani Agnieszka jest bezbłędna, doświadczona i rzeczowa. Do pacjenta podchodzi profesjonalnie i z głową. Polecam

Pani doktor jest bardzo miłą i konkretną osobą. Widać, że posiada ogromną wiedzę i zna się na rzeczy. Jej pracę cechuje ogromny profesjonalizm. Naprawdę wspaniała lekarka!

Przemiła i przesympatyczna Pani Doktor! Bardzo dobrze obyta i zorientowana w swoim fachu. Jeden z lepszych neurologów w Rybniku. PS. Nie wiem co za bzdury pisze poprzednik bo chyba byliśmy u dwóch różnych lekarzy.

Kobiecie potrzebny jest odpoczynek i wyciszenie. Na pacjentów naskakuje z arogancja przeradzającą się w agresję. Wiadomo pacjent z NFZ niej jest tyle wart, co w prywatnym jej gabinecie, ale zawsze może sobie pozostać zaciszu swego gabinetu. Nie wiem dlaczego Centrum zatrudnia tak chamskiego neurologa. Ona tylko szkodzi tej firmie. No chyba, że ma w niej udziały, to może zmienić postać rzeczy. Nie polecam, ani pani lekarz, ani jej chamstwa.

Leczę się już od kilku lat u tego lekarza. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani problemów. Polecam każdemu który szuka dobrego neurologa.