lekarz Agnieszka Szmit

Neurolog

Niestety pania doktor zabila rutyna lecze sie uniej wiele lat i niemam pozytywnego zdania

Ja mogę o Pani doktor Agnieszce Szmit powiedzieć tylko to, co najlepsze. Dzięki Niej wyszłam z bardzo poważnej choroby, a rokowania były tylko operacjne.Uniknęłam najgorszego.Jest osobą pogodną,uśmiechniętą, czasami zmęczona,ale czemu tu się dziwić. Poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi.I co bardzo ważne, oczywiście w moim mniemaniu, Pani doktor Szmit potrafi dać wskazówki i cenne uwagi jak postępować w codziennym życiu, żeby nie prowokować powrotu choroby. pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia

pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia

Jest to najlepszy neurolog jakiego spotkałam. Pani doktor, podeszła do mojej choroby bardzo rzeczowo i profesjonalnie. Już tak mocno nie boli:)dzięki czemu mogę pojechać na wakacje:)Poza tym jest bardzo miła i sympatyczna. Bardzo polecam panią doktor!

Pacjenta traktuje jako dodatkowa natretna uciazliwosc jej i tak wkurzajacej oraz chyba zle platnej pracy ktorej ma za duzo wbrew wlasnej woli. I chociaz zdarzaja sie chwile ze potrafi byc rzeczowa, uprzejma i nawet usmiechnieta to jednak jest to wielka rzadkosc. To bardzo nie profesjonalne. Lekarz powinien swoje osobiste problemy zostawic dla siebie a nie dowartosciowywac sie kosztem pacjetow ktorzy sami przeciez z wlasnym problemem przychodza. Bycie lekarzem to trudna i odpowiedzialna praca. Kazdemu zdarzaja sie wpadki. Ja to rozumiem ale chodzac do tej pani od kilku lat obserwuje powiekszajace sie objawy wypalenia zawodowego co niestety odbija sie zarowno na jakosci leczenia jak i nastawieniu do pacjentow.
Polecam tylko w ostatecznosci jak juz nie bedzie innych lekarzy lub weterynarzy.

Chodzę do tej Pani od 4 lat. Bardzo miła i rzetelna osoba. Spokojna, często uśmiechnięta i cierpliwa. Bardzo uprzejma i kompetentna osoba. Polecam!

Pani doktor zawsze konkretnie tłumaczy sposób leczenia. Doradzi i wyznaczy kontrolę aby ocenić efekt leczenia lub je zmodyfikować.Ma dużo cierpliwości do swoich pacjentów czasami bardzo wymagających.