Doktor nauk medycznych z zakresu medycyny, specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz w medycynie estetycznej. Pracownik naukowo – dydaktyczny Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowo – szkoleniowych z zakresu ginekologii i położnictwa. Odbyła zagraniczne staże w klinikach niemieckich miedzy innymi w Dortmund, Brilon, Hoxter, Hoyerswed, Plauen.

Wyko...

Chcę podziękować serdecznie pani dr.Agnieszce Szukła.Jestem bardzo wdzięczna pani dr.Agnieszce Szukała za miłe podejście do mojej osoby i bardzo trafną diagnozę . Byłam na trzech wizytach u pani doktor , jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką fachowością lekarza jaką jest pani Szukała .Na moje pytania zadawane w trakcie badań był od razu odzew bardzo wyczerpujący i jak dla mnie zrozumiały .Ogromna wiedza i kompetencja mówią same za siebie .Z czystym sumieniem polecam innym kobietom panią dr . Agnieszkę pozdrawiam Anna Wojtczak

Witam wszystkie pacjentki, miałam okazje rodzić w szpitalu ICZMP w Łodzi, podczas ciężkiego dyżuru dr Agnieszki Szukały. Nie pomyślałabym ,że w państwowym szpitalu na nocnym dyżurze lekarka może tak wspaniale zająć się pacjentką, mimo że podczas ciężkiej nocy ma pod swoją opieką kilkadziesiąt najcięższych pacjentek z całego kraju!! - nie tylko kobiety rodzące. Pani dr Agnieszka Szukała okazała się bardzo sympatyczną czułą i troskliwą lekarką a przede wszystkim zaangażowanym profesjonalistą! Dzięki niej poród przebiegł bez żadnych komplikacji, a ja czułam się bardzo bezpiecznie. Dodam ,że nie byłam prywatną pacjentką dr Szukały jakich przecież wiele .
Lekarz z powołania, który na szczęście ciągle pracuje „na państwowym”. Pani Doktor serdecznie dziękuję!!!!!!! Wszystkim Rodzącym w Instytucie Matki Polki z całego serca życzę by trafiły właśnie do Dr Agnieszki Szukały!!!
Pozdrawiam Pani Doktor i życzę dalszych sukcesów zawodowych i w życiu prywatnym !!!

Pani Doktor to świetny fachowiec - zaopiekowała się mną bardzo profesjonalnie i pomogła w problemie, z którym przyszłam- bardzo długo szukałam ginekologa ze względu na powtarzające się problemy z nadżerkami i stanami zapalnymi , teraz w końcu trafiłam do dobrego i kompetentnego lekarza. Polecam wszystkim kobietom !

Miałam sporo szczęścia, że trafiłam na tak kompetentną, a przede wszystkim niezwykle sympatyczną lekarkę. Do tej pory wybierałam Mężczyzn - Ginekologów, ponieważ byli bardziej uprzejmi podczas badania. Pani Agnieszka swoim fantastycznym podejściem przekonała mnie do kolejnej wizyty w 200 % - szczerze polecam !

Serdecznie polecam Panią doktor ! Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie zareagowała na mój problem i już na drugi dzień miałam zabieg w szpitalu CZMP zakończony sukcesem. Teraz mogę się cieszyć początkiem ciąży , której prowadzenie powierzę Pani doktor.

Dr Szukała to zdecydowanie najlepszy ginekolog i położnik. Jest nie tylko znakomitym fachowcem, ale ma też rewelacyjne podejście do pacjentki i sposób bycia. Każda z nas wie, że jest niezmiernie ważne zwłaszcza w tej specjalizacji. Warto zaufać dr Szukale. Wtedy można mieć pewność, że jest się w naprawdę dobrych i profesjonalnych rękach. Polecam Dr Szukałę wszystkim kobietom. Pani Doktor nie traktuje swoich pacjentek przedmiotowo jak niestety część lekarzy. Nie wspomnę już o kulturze osobistej i delikatności. Pacjent pod opieką DR Szukały może poczuć się odpowiednio bezpiecznie nie tylko pod względem ...

Warto zaufać dr Szukale. Wtedy można mieć pewność, że jest się w naprawdę dobrych i profesjonalnych rękach. Polecam Dr Szukałę wszystkim kobietom. Pani Doktor nie traktuje swoich pacjentek przedmiotowo jak niestety część lekarzy. Nie wspomnę już o kulturze osobistej i delikatności. Pacjent pod opieką DR Szukały może poczuć się odpowiednio bezpiecznie nie tylko pod względem medycznym ale i psychicznym. Dr Szukała dba o swoje podopieczne i rewelacyjnie kieruje personelem. Z czystym sumieniem zarekomenduje wszystkim kobietom dr Szukałę!

Doktor Agnieszka to najlepszy specjalista. Wspaniały człowiek i wspaniały fachowiec. Rzetelna i dokładna, nie bagatelizuje żadnych naszych wątpliwości. Poświęca nam dokładnie tyle czasu ile trzeba było. Po kontakcie jesteśmy pełni spokoju wiedząc że wszystko jest pod najlepszą opieką. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu prywatnym i Polecamy w całej rozciągłości.

Bardzo dobry specjalista, wszystko dokładnie wytłumaczy językiem prostym do zrozumienia. Wielkie podziękowania za opiekę, którą miałam w ICZMP na oddziale ginekologii operacyjnej.

Z całego serca polecam, niezwykły profesjonalizm, fachowa wiedza w połączeniu z ciepłem i życzliwością, cierpliwa i taktowna, kontakt telefoniczny o każdej porze dnia i nocy, lekarz z powołania - o takich bardzo trudno, zawdzięczam Jej zdrowie mojej upragnionej Córeczki, polecam serdecznie!

Świetny lekarz! Pierwszy raz zdecydowałam się na wizytę u ginekologa w ramach NFZ (wcześniej zawsze prywatnie). Absolutnie nie czułam się inaczej traktowana z tego tytułu. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, z własnej inicjatywy wykonała dodatkowe badania. Drobiazgowa, kompetentna, już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że mam do niej pełne zaufanie. Kolejna wizyta u Pani Doktor będzie już zupełnie bez stresu.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik "?

Czarnieckiego 25

42-500 Będzin
NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa