lekarz Agnieszka Szwiec-Obal

Lekarz rodzinny

Bardzo miła i empatyczna Pani dr.Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu.Cierpliwie słucha co pacjent ma do powiedzenia na temat swoich dolegliwości.Nie zbywa.Serdecznie Polecam Panią dr.

wspaniała ,pełna ciepła i wyrozumiałości , Pani Doktor sprawiła poprzez swoje kompetencje i umiejętności oraz profesjonalizm że wraca wiara w ludzi pracujących z powołaniem a nie z obowiązku. Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami dotyczącymi trafności diagnoz.

Pani Agnieszka,świetnyiprofesjonalny lekarz.Leczę się od wielu lat.Jest osobą miłą,wyrozumiałą.Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy.Nie zbywa pacjenta.Jest naprawdę lekarzem z powołania.Każda wizyta u pani Agnieszki jest przyjemna i daje poczucie bezpieczeństwa.Lekarz Godny Polecenia.

Ciepła i pełna wyrozumiałości dla pacjenta, bardzo cierpliwa. Dokładnie informuje o chorobie i sposobie podejmowanego leczenia. Bardzo otwarta na rozmowy z pacjentem, wysłuchuje do końca to co pacjent chce przekazać. Polecam Panią doktor każdemu kto poszukuje dobrego lekarza.

Lekarz z powołania.Pełen profesjonalizm i cudowny,ciepły człowiek.

Lekarz z powołania.Pełen profesjonalizm i cudowny,ciepły człowiek.

Bardzo miła pani doktor. Zna się na rzeczy. Uprzejma i profesjonalna. Polecam każdemu panią doktor.