lekarz Agnieszka Torzyńska

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz, polecam, teraz przyjmuje na Oś. Lecha 120 w przychodni Salvita

Doskonała lekarka- przesympatyczna i dobra w zawodzie

Doskonała lekarka- przesympatyczna i dobra w zawodzie

Droga Pani Doktor proszę się nie przejmowac takimi "beznadziejnymi" wpisami bo to jest po prostu zawiść kierownictwa od którego Pani odeszła , nie ładnie . Czy można dowiedzieć się gdzie Pani obecnie przyjmuje pozdrawiam M piechowiak

Pani doktor Agnieszka Torzynska jest wspanialym lekarzem, dla calej naszej rodziny.

Świetna Lekarka! Nie to co niektórzy lekarze w tej przychodni, co nawet pacjenta nie zbadają tylko recepty "na wygląd" piszą! Tylko gdzie Pani Doktor teraz przyjmuje - bo w przychodni nikt takiej informacji nie chce udzielić!

Pani Doktor była świetnym lekarzem, zawsze pomocna, do tego fachowo podchodziła do swojej pracy, zawsze zbadała i pomogła. Czy ktos wie gdzie obecnie przymuje??

Beznadziejny lekarz o mało mnie do grobu nie wprowadziła. Nie polecam tej pani doktor nikomu!!!!!!

Beznadziejny lekarz o mało mnie do grobu nie wprowadziła.
Nie polecam tej pani doktor nikomu!!!!!!

DR.TORZYŃSKA JEST ŚWIETNYM LEKARZEM.............TYLKO MAMY PROBLEM PONIEWAZ ODESZŁA?Z PRZYCHODNI DO KTÓREJ NALEŻELISMY CAŁA RODZINA I NIE MAMY KONTAKTU A W PRZYCHODNI ZMOWA MILCZENIA!!!!!!!!!!!NIE CHCA POWIEDZIEC NIC........CZY TAK WOLNO?????????DOWIEM SIE!!!!!!!!!

Szkoda,że Pani doktor już nie przyjmuje na ul.Folwarcznej:( Gdyby ktoś wiedział,gdzie obecnie przyjmuje to będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi.

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona z wyboru . Pani dr zawsze ciepła, dobre podejście do dzieci, wyprowadza dziecko z choroby, trafne diagnozy. Polecam serdecznie.