lekarz Agnieszka Torzyńska

Lekarz rodzinny

Wspaniała Pani doktor. Niezwykle ciepła i serdeczna. Nie mam też żadnych zastrzeżeń do jej kompetencji. Nigdy się nie pomyliła w diagnozie. Mogę o niej spokojnie powiedzieć, że to lekarz z pasją. Bardzo żałuję, że nie ma Jej już na Folwarcznej. Gdyby ktoś wiedział, gdzie teraz pracuje, to proszę napisać. Chętnie się do Niej przeniosę.

Jak najbardziej polecam P. doktor. Szkoda, że już nie przyjmuje na Folwarcznej.

Jak najbardziej polecam P. doktor. Szkoda, że już nie przyjmuje na Folwarcznej.

Lekarz z sercem i bardzo ciepłym podejściem. Niestety nie pracuje już w Twojej Przychodni...

Długo przyjmuje pacjentów ale dla mnie nie miała czasu bo się spieszyła . Nie mam zdania bo otrzymałem leki które mi nie pomogły i nie moge zrozumieć dlaczego homeopatię tak preferuje . Muszę znów iśc do lekarza i też z dzieckiem ale nie do niej bo dzieci nie przyjmuje może inny lekarz z tej Przychodni mi pomoże. Nie polecam

Nie polecam

Wspaniała lekarka, ma doskonałe podejście do pacjentów i do tego jest niezwykle kompetentna, uważna, z szeroką wiedzą i umiejętnością analizy objawów, na które laik może nie zwrócić uwagi, niezawodna!