lek. dent. Agnieszka Trzcionka

Pani doktor jest bardzo miła i spokojna. Pełen profesjonalizm podczas zabiegów. Usunięte 3 ósemki (na 2 wizytach) i zero bólu. Super podejście do pacjenta. Polecam!

Bardzo polecam! Dawno nie spotkałam tak serdecznej i pomocnej Pani doktor. Kontakt i zabieg bezproblemowo. Wszystko konkretnie i ze spokojem:)

Świetny lekarz, cudowne podejście do pacjenta. Miałam usuwaną ósemkę - bardzo się bałam bo moje poprzednie doświadczenia były bolesne. Szybko usunięta, bez bólu i szamotaniny :) Dodatkowo świetnie wszystko wytłumaczone (wszelkie zalecenia oraz opis całego zabiegu). Polecam z całego serca. A Panią doktor pozdrawiam serdecznie :)

Szukałam dobrego chirurga szczękowego w Poznaniu. Kierowana dobrymi opiniami o Pani doktor, umówiłam się na zabieg usunięcia ósemek. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani doktor jest miła, profesjonalna i z pełnym spokojem krok po kroku przechodziła ze mną przez cały zabieg. W zupełności polecam wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga szczękowego. Ja przekonałam się o tym, że dr Trzcionka to trafiony i dobry wybór :)

Wspaniała Pani stomatolog, godna zaufania, miła, profesjonalne podejście do zabiegów. Swoim spokojem sprawia, że pacjent mniej się stresuje. Bardzo polecam osobom szukającym dobrego chirurga do zabiegu usunięcia zębów mądrości :)