dr Agnieszka Turlińska

Pediatra

Dodaj opinię Umów wizytę

Wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne w leczeniu niemowląt, noworodków i dzieci starszych.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II ...

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1986-1992)
- Staż podyplomowy w Szpitalu Śródmiejskim

Miejsca pracy :
- 1996 -2001: Oddział Noworodkowy i przychodnia MSWiA
- od 2001 – dotychczas Oddział Patologii Noworodka i Niemowlęcia Szpitala im prof.Bogdanowicza

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Nigdy nie odmówi pomocy. Bardzo przejmuje się każdym małym pacjentem monitorując przebieg i skuteczność leczenia. Po wielu próbach z tzw "świetnymi" lekarzami trafiliśmy wreszcie na naprawdę DOBREGO pediatrę. Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

zmienialiśmy pediatrów szukając takiego lekarza z powołania. Wizyta w szpitalu pozwoliłam Panią Agnieszkę poznać i od teraz jest lekarzem naszej córeczki.

Poznałam tego pediatrę leżąc z synkiem na Niekłańskiej a potem szybciutko została naszym lekarzem prowadzącym, profesjonalizm w każdym calu, trafne diagnozy w dosłownie 5 sek. Jest jedynym lekarzem któremu bez obaw ufam w 1000% w dodatku super człowiek, pomogła wielu moim znajomym telefonicznie, rozwiewając ich wątpliwości czy pomagając , na ile się dało, zdiagnozować dolegliwość telefonicznie, bez najmniejszego problemu

Wspaniala lekarka! Uratowala mojemu dziecku zycie. Absolutnie polecam!!!

Wspaniala lekarka! Uratowala mojemu dziecku zycie. Absolutnie polecam!!!

Mogę tylko potwierdzić poniższe wpisy..długo szukałam dobrego pediatry aż w końcu natrafiłam na dr Turlińską..pełen profesjonalizm, zawsze trafne diagnozy, niezwykle miła kobieta a moje dziewczynki ją uwielbiają..z czystym sumieniem mogę polecić Pani doktor!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8