dr Agnieszka Turlińska

Pediatra

Dodaj opinię Umów wizytę

Wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne w leczeniu niemowląt, noworodków i dzieci starszych.

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II ...

WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
- Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1986-1992)
- Staż podyplomowy w Szpitalu Śródmiejskim

Miejsca pracy :
- 1996 -2001: Oddział Noworodkowy i przychodnia MSWiA
- od 2001 – dotychczas Oddział Patologii Noworodka i Niemowlęcia Szpitala im prof.Bogdanowicza

Chodzę do niej z synem i gorąco polecam. Pani Doktor stawia trafne diagnozy i ma podejście do dzieci. Oboje z synem lubimy do niej chodzić ;)

Poznałam tego pediatrę leżąc z synkiem na Niekłańskiej a potem szybciutko została naszym lekarzem prowadzącym, profesjonalizm w każdym calu, trafne diagnozy w dosłownie 5 sek. Jest jedynym lekarzem któremu bez obaw ufam w 1000% w dodatku super człowiek, pomogła wielu moim znajomym telefonicznie, rozwiewając ich wątpliwości czy pomagając , na ile się dało, zdiagnozować dolegliwość telefonicznie, bez najmniejszego problemu

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Nigdy nie odmówi pomocy. Bardzo przejmuje się każdym małym pacjentem monitorując przebieg i skuteczność leczenia. Po wielu próbach z tzw "świetnymi" lekarzami trafiliśmy wreszcie na naprawdę DOBREGO pediatrę. Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

zmienialiśmy pediatrów szukając takiego lekarza z powołania. Wizyta w szpitalu pozwoliłam Panią Agnieszkę poznać i od teraz jest lekarzem naszej córeczki.

Fantastyczny lekarz. Zawsze trafna diagnoza, nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. Lekarz bardzo doświadczony, jestem mamą dwóch małych córwczek i dopiero Pani dr pomogła nam zwalczyć ciągłe nawracjaące infekcje u młodszej córki. Bardzo polecam.

Mogę tylko potwierdzić poniższe wpisy..długo szukałam dobrego pediatry aż w końcu natrafiłam na dr Turlińską..pełen profesjonalizm, zawsze trafne diagnozy, niezwykle miła kobieta a moje dziewczynki ją uwielbiają..z czystym sumieniem mogę polecić Pani doktor!!!

Lekarz pediatra, o jakim marzą rodzice. Nigdy się nie myli. Posiada długą praktykę szpitalną (Niekłańska). Gdyby nie dystans do przychodni nie korzystalibyśmy z usług innych lekarzy. Niestety, często weryfikujemy z pomocą Pani dr błędne diagnozy innych lekarzy. Po każdej wizycie wasze wątpliwości zostaną rozwiane a obawy znikną :)

Przede wszystkim dobry człowiek, lekarz wspaniały. Pomogła nam już kilka razy w trudnych chwilach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie znam drugiego takiego pediatry, a wiadomo dzieci to nasze najukochańsze skarby!

Wspaniala lekarka! Uratowala mojemu dziecku zycie. Absolutnie polecam!!!

Wspaniala lekarka! Uratowala mojemu dziecku zycie. Absolutnie polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8