dr Agnieszka Weresińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bardzo miła, sympatyczna, dzięki niej wizyta u dentysty to czysta przyjemność, po wizycie u pani doktor pokonałam swój paniczny strach przed dentystą.

Bardzo kompetentna, a przy tym miła Pani Doktor. Sympatia i ciepło jakie emanuje od Pani doktor udziela się wszystkim. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, dokładnie tłumaczy co będzie robiła i w jakim celu co jest dużym plusem. Ma dobry kontakt z pacjentami dzięki czemu wizyty u niej są przyjemne co rzadko zdarza się u dentysty;)

Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego nie ma więcej takich stomatologów? Pani doktor jest bardzo wyrozumiała, cierpliwa, a przede wszystkim kompetentna. Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że tłumaczy kroki postępowania, uprzedza o ewentualnych dolegliwościach, itd. Koszt wizyty także nie jest straszny, a efekt zdumiewający :) Jeszcze nikt tak nie zadbał o moje zęby. Naprawdę polecam :)

Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci.Zawsze miła i uśmiechnięta. Na pierwszej wizycie moje bardzo nieufne, pięcioletnie dziecko dało sobie borować zęba i chętnie przychodziło na kolejne wizyty. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do Pani Doktor. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Płock"?

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna Małgorzata Łodzińska
1 Maja 12 lok. 13
09-400 Płock

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Derma-Med"
Wyszogrodzka 18 A/2
09-402 Płock